Skocz do zawartości

Good Stuff Tire Dressing Black Mamba


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ohh, zabłądziłem w dziale testy i wpadłem na ten.. miałem już nic nie dublować i zacząć pozbywać się arsenału i go wreszcie zużywać ...

 

No dobra, z Megsem ( którego bardzo lubię poza upierdliwym nakładaniem ) już mamy porównanie, a może z CarPro Perl ktoś porównywał / lub mógł by porównać ?

 

U mnie na oponach dressingi mają ciężko a tu wygląda, że siedzi ładnie, da się może kupić testerek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić testerek jeśli się nie skończyły jeszcze - limitowana edycja czy cuś.

Mam porównanie z shiny garage i wydaje mi sie że goodstuff dłużej leży ale ostatnio pogoda była nie równa więc raczej nie jest to miarodajne na obecną chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomimo tego, że była to moja pierwsza aplikacja, nie miałem żadnego problemu z dressingiem, bardzo łatwa aplikacja i efekt końcowy taki jak chciałem, czyli nowe czarne opony z lekkim połyskiem. :)

 

Wczoraj dressing opon odbył próbę ognia, a właściwie wody, skutków ubocznych oberwania chmury nie zauważyłem – opony są czarne, ciekawe jak długo? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj oczyściłem opony za pomocą tire and rubber cleaner od adbl. Opony były 3 krotnie pryskanie i pedzelkowane. Test ma na celu porównanie trwałości Black Mamba i Meg Endurance.

 

Mycie opony :

 

45c0730950630cbdd60504ec3d0f13f6.jpg

 

Opona osuszona

d7c33f4c1fe36d013d8dd5d4d3d4ea1f.jpg

 

Black mamba ( dzięki GoodStuff za próbkę)

bed6b5aca59e62cf192830463946296b.jpg

6a485347522fc1882b8781ecc15c0f86.jpg

 

 

Endurance:

 

c4bbdf34e658a5f97dd6d91164009801.jpg

e9039a968506e7f2897f9cfb37312e2a.jpg

 

 

Jak widać efekt obu całkowicie przeciwny. Black mamba przyciemnia oponę i nadała naturalny czarny kolor , natomiast endurance dał nienaturalny połysk a wręcz błysk oponie. Aby nikt nie zarzucił ze przód bardziej sie brudzi niż tył itd , Black mamba została nałożona na stronę pasażera przód i tył , natomiast endurance na stronę kierowcy. Auto jest parkowane pod chmurka , średni przebieg miesięczny to 1000km. Jest myte średnio co 2 tyg.

 

 

28.08 rozpoczynamy test:

 

42f9bdd9e819053385f052b6b96bf35a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje :) Pierwszym dressingiem jaki kiedykolwiek kupiłem był endurance i przyzwyczaiłem sie do niego. Nakładanie jest moim zdaniem przyjemne i wole żelowa konsystencje niż płynna jak mamba. Co do łatwości nakładania to nie mam zdania , oba nakłada sie inaczej ale łatwo. Na niskim profilu rzeczywiście endurance jest moze atrakcyjniejszy. Ale chce głownie przetestować trwałość tych obu środków.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w tescie :good: przydaloby sie pojsc w dol z Leonem :-]

Wszyscy mi to mówią. Jednak jest to mój daily i ma być przede wszystkim funkcjonalny.. A nie ma chyba idealnego rozwiązania aby obniżyć i zostawić fukcjonalność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo do tej pory do dywaników używałem 303 Areospace i CarPro Perl i w zależności od butów (rodzaju podeszwy) bywało ślisko. Mam jeszcze trochę Mamby to sprawdzę przy następnym czyszczeniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie :)

 

Przyszedł czas na przetestowanie Black Mamby :) Test przeprowadziłem na brata wycieraczkach gumowych . Przed nałożeniem Mamby dywaniki gumowe zostały umyty Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner .

 

Sam testerek świetnie wykonany , dobrej jakości atomizer :good:

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

 

I dywaniki brata są troszkę zniszczone ale co zrobić :)

 

DSC_0003.jpg

 

Do rozprowadzania Black Mamby używałem pędzelka od ValvetPRO

 

DSC_0004.jpg

 

50/50 i widać jest różnica :song:

 

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

 

Mamba zasługuje na Okejkę :D

 

DSC_0007.jpg

 

I efekt końcowy :good:

 

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

 

Podsumowanie:

Good Stuff Tire Dressing Black Mamba jest bardzo dobrym dressingiem pozostawiającym matowe wykończenie , przywracając opony dywaniki do stanu nowości . Wycieraczki gumowe przetarłem fibrą i nie są śliskie co jest ważne . Zapach chemiczny a przydał by się jakiś ciekawy zapach :D W przyszłości wpadnie buteleczka 0,5 l :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.