Skocz do zawartości

KALENDARZ KA 2016 - ZAMÓWIENIA


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wysłałem kalendarze do:

 

16. babybenz- 1szt

19. ShiveR - 1szt

21. dempsej - 1szt

35. Elf - 2 szt.

38. Pan Miyagi - 1szt.

41. ralfs - 1szt

44. Carleone - 4 szt.

45. Damkuz - 1szt

50. MadCowPL - 2 szt.

53. Rafał_RW - 1 szt.

54. Rincew 1 szt.

55. Rafal 1szt.

56. marker - 1 szt.

59. Lukasz87 - 1 szt.

60. KaczorRK - 1szt.

61. Cooler - 1szt.

62. golden0282 -1szt.

63. waxitcar - 2szt.

64. Na2wiadra-1szt

Kukis89

===========

 

Do wysyłki czekają ostatnie sztuki:

 

strzelba666 - brak $ i adresu

Szyba - brak $ i adresu

TuningKingz - brak $

 

Oprócz tych wyżej, zostało mi kilka sztuk. Zamówiłem kilka więcej. Jak ktoś chce to ---> PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkie przelewy zwrotne zrobione, w poniedziałek powinny być na Waszych kontach :good:

Jak ktoś nie dostanie proszę o info.

 

W dalszym ciągu nie mam odpowiedzi w sprawie kalendarza od szyba, babybenz, strzelba666, TuningKingzShop - jak nie dostanę od nich odpowiedzi w najbliższym czasie ich kalendarze wrócą do obiegu po 30zł/szt - chętnych już zapraszam.

 

W przypadku, gdyby nie zrezygnowali ze swoich sztuk mam jeszcze kilka w zapasie - chętny -->PW

 

Dzięki za wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz dotarl :) jest mega, jedyny minus to mam wrazenie ze przy druku uciekla jakosc niektorych zdjec

Jakość, rozdzielczość i szczegółowość druku, można zaobserwować na zdjęciach najlepszej jakości lub na elementach grafiki. Wszelkie niedoskonałości innych zdjęć są spowodowane niższą ich jakością, która jest jakby uwypuklona przy drukowaniu. Na monitorze te zdjęcia będą lepiej wyglądać. To jest już maksymalna jakość jeśli chodzi o druk cyfrowy. Kto może proszę porównać kalendarz z zeszłego roku, ten nowy jest znacznie lepszy, co szczególnie widać z bliska np. przy cyfrach (ząbki) - w nowym tego aż tak nie widać.

 

Jeśli chodzi o jakość druku ja osobiście jestem bardzo zadowolony, naklejki też dobrej jakości :song:

 

Wciąż mam kilka sztuk, chętnych proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.