Skocz do zawartości

FLEX & SONAX DETAILING DAY 28.11.2015


SONAX PROFILINE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim :)

 

Mam Wielką przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu Flex&SONAX Detailing Day

Jak poprzednio zapraszamy do siedziby firmy FLEX Polska

Szczegóły spotkania oraz główne aspekty prezentacji znajdziecie pod tym linkiem

https://www.facebook.com/FLEXelektronar ... =3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Zdjęć trochę jest ale dopiero wróciłem i nie ma siły.

Było bardzo fajnie.

we're4detailing dziękuję za pogaduchy, zwłaszcza te kuluarowe.

Powiem tak. Sporo jeździmy po różnych firmach, poznajemy bardzo dużo ludzi ale tak pozytywnej załogi jak w Flex Polska, dawno nie poznaliśmy.

Począwszy od sympatycznych pań które dbały o nasze podniebienia, przez chłopaków z Flex a na uczestnikach skończywszy.

Mam nadzieję, że sprawdziłem się w roli jury a PE8 nadal działa ;-)

Dziękuję za miły dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że sprawdziłem się w roli jury a PE8 nadal działa ;-)

 

wg mnie się sprawdziłeś - mam w końcu torbę na mojego flexa :D

 

a jak katowałeś PE8 to pewnie wielu myślało: "cholera to jednak tak trzeba to robić.." - dopóki nie powiedziałeś, że tylko testujesz wytrzymałość PE :lol:

 

 

dla mnie wartością dodaną tego szkolenia jest utwierdzenie się, że jednak dobrze robię (dla świeżaka to ważne jednak :) ) i możliwość podpatrzenia przy pracy bardziej doświadczonych kolegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdjęcie powyżej ja zrobiłem :D , było bardzo fajnie, warto pojechać na takie spotkanie, niestety już wiem na czym polega różnica między moim Kraussem a Flexem :( na korzyść Flexa oczywiście.

 

A zdjęcie poniżej zrobił kolega ze zdjęcia powyżej :D którego pozdrawiam :

 

flex_zpserxbrzk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdjęcie powyżej ja zrobiłem :D , było bardzo fajnie, warto pojechać na takie spotkanie, niestety już wiem na czym polega różnica między moim Kraussem a Flexem :( na korzyść Flexa oczywiście.

 

A zdjęcie poniżej zrobił kolega ze zdjęcia powyżej :D którego pozdrawiam :

 

 

Spotkanie bardzo fajne, dziękuję za wymianę doświadczeń i licznych sugesti. Co do maszyn Flexa, to również podzielam Twoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spotkanie również bardzo miłe. Można się wiele nauczyć, podpatrzeć "starszych", szczególnie gdy jest się świeżakiem. Miło było poznać, mam nadzieje, że będzie jeszcze okazja się kiedyś spotkać i powymieniać opinie i inne poglądy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

OŚWIADCZENIE :D

 

To w jaki sposób pracowałem na spotkaniu miało na celu:

a. Sprawdzenie wytrzymałości, stabilności PE8

b. Test pasy Sonax pod wzgl siły cięcia, wypracowywania itd.

Nigdy nie stosujcie tego co widzieliście podczas mojej pracy ;):D:acute:

 

Jak powinno się pracować przy lakierze pokazał Michał który zajął 2 miejsce w konkursie.

 

Tak na poważnie to sprawdzaliśmy produkty pod kątem codziennej pracy z nimi w mega ekstremalnych warunkach.

Wnioski wyciągnięte i znowu szykują się grube zakupy.

 

Poniżej kilka moich "strzałów"

 

DSC01245.jpg

 

DSC01246.jpg

 

DSC01247.jpg

 

DSC01248.jpg

 

DSC01249.jpg

 

DSC01252.jpg

 

DSC01253.jpg

 

DSC01255.jpg

 

DSC01256.jpg

 

DSC01257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

hubikas, był to np test PE8 na stabilizację podczas różnych zakresów obrotów, siły docisku, odprowadzanie ciepła-innymi słowy katowałem ją nie zwracając uwagi na lakier oraz pady.

Podobne testy przeprowadzałem z pastami, siła cięcia, wpływ temperatury, wypracowanie.

Czysto techniczne niuanse które mnie interesowały..

 

Maciej WTN, Po wstępnych testach jestem na tak. Nowe technologie dość skutecznie wypierają stare. Sonax to potentat w produkcji komponentów do past. U nas nieco niedoceniany przez "marketowość" .

Więcej może wkrótce napiszę-jak czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w Łodzi jako świeżak ale liczę na miłe towarzystwo i że wrócę z nowym doświadczeniem :good:

Widzę po foto relacji dużo się dzieje i można wszystkiego spróbować i wiele zobaczyć :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w Łodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie na duży plus - zarówno pod kątem poszerzenia wiedzy, zapoznania się z nowymi produktami, jak i poznaniu części forumowych kolegów (miło było poznać Panowie).

I widzę, że załapałem się na zdjęciu u Arka (w "szale" prób kompletnie nie skupiłem się na jakiejkolwiek dokumentacji foto...). ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z kolegów, mógłby podpowiedzieć gdzie można kupić tą powłokę Sonaxa na 12 miesięcy, która była prezentowana, bo przeszukałem większość dużych sklepów internetowych i nigdzie tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.