Skocz do zawartości

101 napraw TVN Turbo


Tomssson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najbardziej boli mnie to ze ktoś kto się na tym nie zna naoglada się a potem będzie robił źle i będzie świecie przekonamy ze tak ma być bo w tv tak było a niestety w rzeczywistości jest inaczej. Tak samo ten czas glinkowania nwm Z kąd oni to wzięli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te 6 godzin to nie wiem jak liczyli... Chyba ze rzeczywiście glinka ściągasz smole, pył z klocków i wszystko inne zamiast użyć dedykowanych środków do tego, wtedy to może trwać wieki xD

 

Ale cena to nie powalila...

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie to ze ktoś kto się na tym nie zna naoglada się a potem będzie robił źle i będzie świecie przekonamy ze tak ma być bo w tv tak było a niestety w rzeczywistości jest inaczej. Tak samo ten czas glinkowania nwm Z kąd oni to wzięli

 

wlasnie to jest najgorsze - osoba która obejrzy program, zacznie powielać techniki które były uzyte (nie twierdzę, że wszystko co robi pan D. jest złe, ale nt detailingu to niech on sie lepiej nie wypowiada)... A następnie wychodzą takie kwiatki, że człowiek myśli że wie dużo, bo się naoglądał jak należy polerować, glinkować, a tak naprawdę nie wie zupełnie nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro forum przestanie istnieć. Bylo już glinkowanie, polerowanie teraz zostały powłoki ;) Wiedza zawarta w tysiącach postów została przekazana w 3 programach.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy z was w tych odcinkach widzi tylko tematy o kosmetykach i polerowaniu? Przecież to tylko jeden z wątków..siedze na paru innych forach typowo samochodowych i tam również temat kosmetyki dopiero raczkuje. A tu takie haloo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy z was w tych odcinkach widzi tylko tematy o kosmetykach i polerowaniu? Przecież to tylko jeden z wątków..siedze na paru innych forach typowo samochodowych i tam również temat kosmetyki dopiero raczkuje. A tu takie haloo..

 

Chyba normalne, że jeżeli głównym tematem forum jest kosmetyka aut to zwraca się uwagę na tematy tego dotyczące. :roll: Jeżeli na innych forach kosmetyka raczkuje to nie znaczy, że i tutaj musi... To tak jak byś użytkowników forum np. Subaru mówiących o odcinku w którym była Impreza, zapytał czy widzą tylko Subaru, przecież były różne samochody w tym programie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeżeli chce się coś pokazać szerszej publice to powinno się to robić profesjonalnie. Hejt znikąd też się nie bierze, samo ukazanie niektórych napraw itp. jest strasznie powierzchowne i więcej poopowiada bajek niz pokaże. :thumbdown: Lecz nie mówię że wszystko jest złe, czasem coś się znajdzie ciekawego lub chociaż naprowadzi na jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

640015 .ale to że hejtuje się jego każde podejście to drugie

 

Wiesz nie każde podejście powiedz mi czy ktoś powiedzał coś złego jak robił mechaniczne rzeczy ? Nie nawet czasami pokazuje fajne sposoby tyko niestety, tylko gdy dotyka tematu kosmetyki to mów co chcesz ale robi trochę błędów ( nie mówię że wszystko źle ). Zresztą zobaczysz w następnym odcinku jak tylko zacznie temat powłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ucando to marka kosmetyków? Bo nazwa się przewija w dyskusji..uważam że gdyby nie tempo to bym teraz nie był na tym etapie w dbaniu o lakier na jakim jestem teraz..wiec takie programy coś dają. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.