Skocz do zawartości

Sonax Profiline Plastic Cleaner Interior


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kolejny produkt z cyklu ciekawych :D

Tym razem siuwaks do czyszczenia plastików w samochodzie. Zapach interesujący, producent określa go mianem "świeży" i ciężko się z tym nie zgodzić. Nam się spodobał. Przejdźmy jednak do konkretów...

 

kr0D7D.jpg

sEHYQT.jpg

zr6EXs.jpg

aUqcXY.jpg

1Lp9Wu.jpg

ta5My4.jpg

HAlDGV.jpg

dqBvo3.jpg

 

Wnętrze nie było sprzątane porządnie rok czasu :) Jako, że to dupowóz to wozi różne rzeczy i mało kiedy jest czasu na porządne zabawy z APC.

Produkt poradził sobie bardzo dobrze. Zostaje na półce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. To dressing ze znacznymi właściwościami czyszczącymi.

Zapach jest świetny! Bardzo świeży (jestem na 99% pewien, że miałem żel pod prysznic o takim zapachu :) )

Jeszcze sprawdzę hydrofobowość i wrzucę coś od siebie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

booohal, Justyna i tak przetarła potem plastiki Natural Lookiem. Była mega różnica w Felicii. Być może w świeżym aucie bez zniszczonych plastików sam produkt Sonaxa by wystarczył, jednak tutaj zdecydowanie brakowało wykończenia ;) Głupie przyciski od wyjmowania pasów z zapięcia z różowych zrobiły się czerwoniutkie po NL'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal dokładnie ;) ja osobiście jestem pod wrażeniem właściwości czyszczących tego specyfiku. Niektóre miejsca między plastikami a uszczelkami, pewnie nie czyszczone od wielu lat po prostu płynęły czarną pianą... :D i są znów jasno szare. Preparat zostawia po sobie ładny matowy wygląd i ma faktycznie super zapach, który unosi się podczas pracy i nie przeszkadza.

Szare plastiki wyglądały po nim ok i mogły by takie zostać jednak niektóre czarne i czerwone są już tak wyblakłe od wieku, że dostały dressing tak jak krd napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno produkt daje kompletny mat. Nie jest to natłuszczacz ( ;) ) w stylu PB NL.

W sumie zainspirowałeś mnie i wymyje jakieś plastiki APC w męskim stężeniu i nałożę tego Sonaxa. Zobaczymy czy cuś przyciemnia, dodaje do wyglądu w ogóle w stosunku do wymytych tylko plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie jest to to samo ;) miałam oba i ten czyści naprawdę super a tamten (SONAX Cockpit Matowy / SONAX XTREME Cockpit Efekt Matowy)prawie wcale nie mówiąc już o tym, że nic po sobie nie zostawiał i go oddałam jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło ogląda się coś takiego :)

Dziękuję za test.

 

Dodane po 38 minutach 34 sekundach:

Dzień Dobry (muszę oficjalnie bo i z taką prośbą się zwracam)

Otrzymałem informację z naszego Działu Marketingu, że test mógłby być opublikowany na FB https://www.facebook.com/SONAXPL?fref=ts

 

Zwracam się z oficjalną prośbą o pozwolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.