Skocz do zawartości

Wax Addicts Slick Rims Tyre Dressing


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • Moderator

WAX ADDICTS SLICK RIMS.

Dziś go znalazłem w jednej próbce i nałożyłem na lublina. Test nowych Tire Cleanerów będzie za jakiś czas w innym dziale.

Ale po doczyszczeniu opon nowym @cleantechco Tire Cleaner i @Elite Detailer Tire Cleaner (będzie w innym dziale) 10cio jak nie wiecej letnie opony w 20ciu kilku letnim lublinie prezentowały się tak:

 

Spoiler

IMG-2523.jpg


IMG-2526.jpg


IMG-2527.jpg


IMG-2530.jpg


IMG-2532.jpg


IMG-2533.jpg

 

Jest WOW - ale o tym kiedy indziej w innym dziale.

 

O Wax Addicts Slick Rims nie wiem nic - w zasadzie mało też o nim w internetach. Bez zapachowy, białe wodniste mleczko, ekstremalnie szybka aplikacja a efekt z tonowany - niestety sparciałe opony nie przyjęły go za bardzo w kilku miejscach i wolno wysychał, ale to raczej wina starych nigdy nie mytych i dresingowanych gum.

Z konsystencji i wyglądu bardzo mi przypomina 4Nano Tire dressing.

Wydaje się bardzo fajną propozycją dla ludzi lubiących takie barwy i mega szybką aplikację. Wynalazłem go dziś w setkach próbek i wrzuciłem na te stare opony.

Ciekawe ile posiedzi.


IMG-2541.jpg


IMG-2542.jpg


IMG-2543.jpg


IMG-2544.jpg


IMG-2545.jpg


IMG-2546.jpg


IMG-2547.jpg


IMG-2548.jpg


IMG-2549.jpg


IMG-2550.jpg


IMG-2551.jpg


IMG-2552.jpg


IMG-2553.jpg


IMG-2554.jpg


 

 

 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowygaraz #domelowaopona #dressingtest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.