Skocz do zawartości

ADBL Shampoo


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

piotr13,

Jak zwykle - świetnie.

Takie testy / pokazy kosmetyków aż miło się ogląda. Jak przeważnie przy oglądaniu jakiś ew. filmików z testów ("włączę" -> przewinę tam gdzie się coś dzieje -> i wyłączę ) to tak gdy jest coś od Ciebie to miło rozsiąść się w fotelu i oglądnąć od początku do końca.

 

Powinieneś dodać gdzieś swój "adres do wysyłki" -> aby producenci mieli łatwy dostęp do niego i mogli Ci wysyłać swoje nowe produkty ( specjalnie pisze produkty a nie testery ) bo jestem pewien że dzięki Twojemu przedstawieniu danych środków(kosmetyków) czy też akcesoriów jest innym użytkownikom znacznie łatwiej podjąć decyzję na co się skusić tym razem.

 

:good:

 

PS. Co do ogumienia na rękach to faktycznie w tym wypadku może warto żeby dłonie oddychały. Jednak duży "+" za ich stosowanie, sam niestety nie mam tyle "samo zaparcia" czy też po prostu nie myślę o tym / czasami jest mi mniej wygodnie .. i przyznam że rzadko używam rękawiczek co odbija się na jakości moich dłoni .. nie powiem, są zniszczone i zakładam, że w dużym stopniu jest to spowodowane przez chemię / rozpuszczalniki / smary itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, Dzięki za rady :good:

Fitte, Dzięki :good:

piotto0, Miło mi, że komuś się to podoba i pomaga podjąć wybór co kupić. Nie testuje tylko tego co dostanę, wszystkie 3 produkty ADBL z filmów to moje prywatne zakupy. Co do rękawiczek przy myciu macie rację :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj wymieniliście dokładnie to o co mi chodziło ;)

- ruchy z dołu do góry

- mycie tylnej wycieraczki i szyby, gdzie przeważnie jest sporo piasku i wjazd rękawicą na lakier

- zbyt długie mycie przy jednym zamoczeniu rękawicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj wymieniliście dokładnie to o co mi chodziło ;)

- ruchy z dołu do góry

- mycie tylnej wycieraczki i szyby, gdzie przeważnie jest sporo piasku i wjazd rękawicą na lakier

- zbyt długie mycie przy jednym zamoczeniu rękawicy

Dzięki za wskazówki, znowu się czegoś nauczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mycie myciem, ale produkt faktycznie ciekawy o super zapachu. Zwróciłam uwagę na technikę mycia tylko dlatego, że filmik jest w dziale testy, gdzie wiele osób to ogląda, a jak by nie było nie jest to prawidłowa technika. Inni będą się wzorować na filmie.

 

Koniec OT. wracamy do wymiany wrażeń na temat produktu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Justyna, naszym zdaniem takie uwagi są potrzebne. Mamy wielu nowych uzytkowników forum którzy często mogą popełniać takie błędy więc jak najbardziej zezwalamy na takie uwagi w naszych tematach :).

PS: cieszymy sie że i Tobie szampon przypadl do gustu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj przetestowałem szampon od ADBL'a. Dałem zgodnie z zaleceniem 30 ml na 10L

Piany prawie nie było, zapach był wyczuwalny, ale bardzo słabo. W porównaniu do szamponów od ShinyGarage to prawie w ogóle(tylko takie dotychczas miałem). Mimo, że podczas mycia miałem mieszane uczucia, to na koniec okazało się, że jest dużo lepiej niż w Shiny Garage Orange Shampoo(taki miałem ostatnio). Faktycznie, kolor jest delikatnie podbity.

Z ciekawych rzeczy to zauważyłem, że szampon zachowuje się zupełnie inaczej niż te które dotychczas używałem. Na szybach po spłukaniu zostawia nie podłużne zacieki, ale takie na kształt plastra miodu(nie mam zdjęc :(). Ogólnie mimo słabszego poślizgu i zapachu jestem z niego bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

YushokU, z Tojego opisu wynika że gdzies musiał nastąpić błąd w sztuce. Skontaktuj się z chemikiem na pw w celu wyjaśnienia braku wyczuwalności zapachu lub pienienia. :)

 

PS: nie kazdy produkt w kategorii przygotowuje sie/pracuje na nim tak samo jak na produktach konkurencji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie jestem po pierwszym myciu. Zakochałem się. Poślizg rewelacyjny. Piana obfita mimo że do wiadra lałem zimną wodę z węża. Domywania nie będę oceniał bo nie miałem szamponu który by nie domywał. Poza tym to pierwszy szampon który wyraźnie pachnie w trakcie mycia który używałem. Myślałem że nie czuję zapachu bo kopcę jak lokomotywa ale w tym przypadku spotkało mnie miłe zaskoczenie. Wlałem 50 ml na 12 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.