Skocz do zawartości

prezent na 40-stke kumpla


uki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem- budżet 100-200PLN

za cholere nie wiem co kupić.

 

Myślałem o jakimś zestawie do pucowania, ale.. nie jestem pewien czy to mu do gustu przypadnie.

Macie jakieś doświadczenie w podobnych tematach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detailing odpuść bo raczej nie będzie mu się chciało z tym "babrać" . Ja znajomemu w tym samym wieku sprzedałem wosk co mi zalegał 2 lata temu i jego samochód jeszcze go nie widział.

Może jakiś markowy perfum? kamerka samochodowa? portfel skórzany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem taki sam problem z kumplem który prywatnie użytkuje Panamerę Turbo S więc wszelkie gadżety już ma. Skończyło się na wykupieniu jazdy Monster Truckiem - mina i frajda kumpla bezcenna.

 

Ja bym poszedł w jakieś przeżycia - loty spadochronowe, paralotnie, jazdy samochodami. W tym wieku trzeba adrenaliny a nie książki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na motocyku jeździ, noofka a4 w garażu stoi. Z perfumami ciężko trafić, kamerka za 200 to też średnia będzie, portfel już zaklepany przez koleżankę... Książka.. chyba się przejdę do księgarni i pooglądam, bo doświadczenia w czytaniu( poza lekturami szkolnymi) to nie mam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre whiskey , od kopa dwie pieczenie na jednym ruszcie

 

Bo i kolega i ty będziesz zadowolony z delektowania się ;)

Ja zawsze wychodzę z założenia że kumplowi najlepiej kupić dobry alko , resztę zapewni mu pewnie kobita która jednak wie lepiej co mu potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wydaje mi się, że warto kontunuować wątek gdyż każdy spotyka się z problemem prezentu dla kumpla, znajomego.

 

Ze swojej strony mogę dodać, że ciekawym pomysłem są koszulki z motywem fiata 126p i 125 ze strony http://125pe.home.pl/. Miałem okazję dawać koszulkę w formie prezentu i wywołała bardzo pozytywną reakcję. Koszulki dobre gatunkowo i prezent typowo "budżetowy"

 

PS. W żaden sposób nie jestem powiązany ze sklepem/firmą w linku poza kupnem kilku koszulek. Nie czerpię żadnych koszyści z zamieszczania tutaj linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.