Skocz do zawartości

Który z wymienionych wosków da mi najlepszy połysk ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem Julkiem, ale odpowiedzieć mogę.

Carbon jest relatywnie tani, dość wytrzymały, ładnie pachnie, łatwo się aplikuje i ściera, daję świetne efekty wizualne.

Nie boi się absolutnie konkurecji w swojej jak i wyższej cenie.

Wystarczy, żeby nazwać go niezwykłym?

 

No niestety Mateusz masz racje ;)

Prawdopodobnie narażę się kilku osobom na tym forum, ale na perfekcyjnie przygotowanej powierzchni może się tak zdarzyć, że nie uda się znaleźć nic lepszego 8-) (tu oczywiscie przesadzam, ale mi sie jeszcze nie udało :evil: )

 

A tu dowód skutecznośći Z Carbon (foto w żaden sposób nie retuszowane!) :

kosmetykaaut.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chisel, naprawdę niesamowity. :good: właśnie zamierzam kupić ten wosk, zwłaszcza, że dla mnie jednym z kryteriów jest stopień trudności nakładania. Tylko chyba jeszcze trzeba cleanera "pod" ten wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chisel, bajka...te cienie na masce... coś wspaniałego :good:

 

Przyznam, że miałem na masce Vintage (dzięki uprzejmości CAR-SPA) i szoku w porównaniu z Carbonem nie było ;) Być może muszę sięgnąć po Royale :D

 

Po każdym myciu używam Field Glaze co znakomicie podtrzymuje efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie byc w glebokim szoku to obejrzyjcie zdjecia HSV Senatora (dol tej strony, miniaturki) :

 

http://www.cleanyourcar.co.uk/wax/victo ... d_312.html

 

Mam wrażenie, że więcej tutaj odpowiednio zrobionego zdjęcia niż zasługi wosku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zakladacie ze ten samochod napewno nie wyglada tak w rzeczywistosci ?

 

Moze ktos sie NAPRAWDE przylozyl do lakieru, a przeciez i Victoria concours zlym woskiem nie jest.

 

A dlaczego zakładasz, że ten samochód tak właśnie wygląda i nie jest to ręka np. photoshop'a ? Identyczna sytuacja jak my zakładamy odwrotność tego stwierdzenia. Poza tym założenie jest prawdziwe, bo po prostu istnieje taka możliwość i często tak jest tym bardziej jak mamy do czynienia z reklamami swoich produktów przez producentów ;)

 

I kto powiedział, że jest zły ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zakladacie ze ten samochod napewno nie wyglada tak w rzeczywistosci ?

 

Moze ktos sie NAPRAWDE przylozyl do lakieru, a przeciez i Victoria concours zlym woskiem nie jest.

 

A dlaczego zakładasz, że ten samochód tak właśnie wygląda i nie jest to ręka np. photoshop'a ? Identyczna sytuacja jak my zakładamy odwrotność tego stwierdzenia. Poza tym założenie jest prawdziwe, bo po prostu istnieje taka możliwość i często tak jest tym bardziej jak mamy do czynienia z reklamami swoich produktów przez producentów ;)

 

I kto powiedział, że jest zły ? :P

 

Aha no to Okej ...

 

Bo czasami odnosze wrazenie ze jest tak ze jak Zymol/SV na foto pieknie wyglada (lustro-blask, po prostu ideal) to jest swietnie i wogole poklony dla wosku, a jak cos innego na foto wyglada rownie dobrze co juz wg wielu gdzies tu jest sciema i podstep ;) .

 

Ale moze sie myle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tej victorii trzeba użyć VW deep cleanse? Czy może być inny? 3 uncje-na ile to wystarczy? Nie pamiętam ile carbona jest w opakowaniu. Mam już 4 pojazdy do obsługi, w ramach "po rodzinie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam, że facetoface wolę. Nie wszystko da się wyczytać z rozmaitych wątków. A nie sposób pisać i pytać o każdy bzdet w postach. Jestem gotów wydać kasę, ale tym razem chcę wybrać rozsądnie. Dwa woski sprzedałem, znudziły mi się, a nawet ich nie otworzyłem. A ze zdjęć ta victoria i carbon wyglądają "olśniewająco".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
concorso jest tylko do nakładania paluszkami.

 

A jak nałoże aplikatorem to nie wyjdzie ? Pomijam tu różne kwestie dot. preferencji i wrażeń związanych z nakładanie,,chodzi tylko i wyłącznie o efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.