Skocz do zawartości

Atomizer spieniający, pianujący do butelki


adek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki. Szukam atomizera spieniającego. Do tej pory używałem atomizerów, które dostałem od żony z taką nakładaną siateczką. Ale one nie wytrzymują długo. Nie chodzi mi o butelkę z aplikatorem piany taką jaką ma ColourLook, ale o typowy atomizer. Za linka z ofertą w sklepie będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Moderator

Odkopuje. Atomizery Guala to moje drugie ulubiony atomizery po nowych pomarańczowych ADBL.

Firma detailink.pl wprowadziła do sprzedaży Guala'e spieniające. Bawiłem się nimi tylko 2 dni, ale wylałem - czytaj wypianowałem 2 litry produktów podczas mycia 8 kół oraz przy jednym myciu auta.

Zrobiły na mnie pioronujące wrażenie. Wiadomo trzeba je przetestować na różnych płynach - wheel cleaner'ach, tire cleaner'ach etc etc - u mnie docelowo mają być przy wszystkich wheel cleaner'ach - ale pierwsze wrażenie jest mega pozytywne. Zobaczymy z czasem jak będą się sprawować.

 

 

  • Lubię to 4
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, keza napisał:

@Domel Twoja recenzja atomizerów Guala skusiła mnie do zakupów. Widzę że robią gęstą pianę to powinny mi spasować 😁

Tenzi też są fajne. Używam ich od kilku miechów z Wheel Cleanerami i daję im wysoką ocenę. Teraz będę kilka miechów męczył te Guale 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

3 Atomizery pianujące vs Excede Wheel Cleaner 1:4

 

 

3 Atomizery pianujące vs Excede Tire and Rubber Cleaner 1:4

 

 

 

3 Atomizery pianujące vs Tenzi Czysta Felga

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

I chyba kolejna nowość - atomizer pianujący od @Elite Detailer. Pierwszy raz go widzę. Dołączony był do EliteDetailer Leather Cleaner. Wygląda jak atomizer Shiny Garage po modach 🙂  Zapowiada się ciekawy 2020 😄

 

 

2019-12-23-21-18-00.jpg


2019-12-23-21-18-30.jpg


2019-12-23-21-18-32.jpg


2019-12-23-21-18-35.jpg


2019-12-23-21-18-35-1.jpg


2019-12-23-21-18-39.jpg


2019-12-23-21-18-55.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.