Skocz do zawartości

Jaka mini polerka do padów 30mm


pawel9016

Rekomendowane odpowiedzi

Artur mam LD30 jestem zadowolony nie powiem ale według mnie przydał by się jej skok 3mm żeby czasem.móc wykorzystać bardziej do polerowania niż tylko do wet sandingu. Wcześniej wkleilem link ale już się aukcja skończyła. Zobacz na alle jest jedną za 319 czy jakoś tak i jej plusem jest to że w zestawie są 3 talerze oporowe 30, 50, 75 no i ma skok 3mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

[ref=#ff3366]Zielon88[/ref], Ja mam polerkę Bass Polska, polecił mi ją jeden z bardziej doświadczonych detailerów który też sam jej używa i jest z niej zadowolony. Co prawda nie używałem jej jeszcze do polerowania, tylko włączałem na sucho ale sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Regulacja obrotów działa dobrze, dodatkowo dokupiłem do niej na allegro większy talerz oporowy 75mm, który pasował bez problemu. Jedyny minus jaki zauważyłem to to, że przepuszczała lekko powietrze po wkręceniu mufki na szybkozłączkę, musiałem włożyć bodajże 2 albo 3 miedziane uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ma skok około 3mm i jest dość głośna

 

Mógłbyś opisać swoje wrażenia z pracy tą polerką? Jakich BP i padów używasz?

Pytam bo sam się przymierzam do zakupu, fajnie jakbyś się też podzielił informacją co do kompresora z jakim używasz tej polerki.

Sam mam na oku taki: http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-5 ... 46457.html tylko nie wiem czy da radę z zasileniem tej polerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobra 50l kompresor to maktek sky 50 poogladaj sobie filmiki itd ciezko jest 50 zasilic narzedzia pneumatyczne a taki kompresor wydajnosc rzeczywista ma napewno mniejsza niz podaje producent maktek jest 2tlokowy. Uzywalem go do lakierowania i dal rade zasilic ciagla praca devilbisa flg (2bar) nie mowie o pistoletach mini gdzie zdazy jeszcze dobic i sie wylaczyc. Tylko cena prawie dwa razy wieksza alw adekwatna do jakosci. A co do szlifierki pneumatycznej bassa ona potrzebuje cisnienia roboczego 6.3bar (maks obroty czyli 15tysiecy /min) wiec uzywajac jej nawet na polowie zapotrzebowania to nawet maktek nie da rady. Minimum 100litrow. Chyba ze bedziesz pracowal na 2bar (ok5tysiecy obrotow /min) ale wtedy nie wiem czy Ci sie nie zatrzyma i jak jakosc pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polerki jak i kompresory (bo też o takie ktoś tutaj pytał) spełniające określoną specyfikację posiadają też w kraft dele (marka sprzętu i akcesoriów motoryzacyjnych).

Ceny tych o które pyta kolega wyżej zaczynają się od około 100 zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

ibrid rzeczywiście świetna sprawa, lecz nie za tą cenę... Znalazłem jednak całkiem świetną alternatywę, jestem ciekaw jak się na tym pracuje, trzeba tylko przerobić BP na 30mm i moim zdaniem byłoby ok. http://allegro.pl/proxxon-precyzyjna-mi ... 53711.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.