Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze o gustach się nie powinno dyskutować,jak mu się takie podoba to niech tak ma ,jego auto jego sprawa,widać też że auto użytkowane na codzień nie każdy musi mieć glebę i "krzywe kółka" i szorować wahaczem po asfalcie i potem płakać że dziura w misce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, organista lubi ogórki a ksiądz pomidory... tak już jest.

A tak btw BMW. Marzy mi się E46 touring z silnikiem od 2,2 wzwyż (oczywiście benzyna). Kolor obojętny, byle nie różowy :) Silnik ma wytrzymać jeszcze 200kkm. Zna ktoś takiego? Chętnie sprzedam swoją zochę i kupię takie bmw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze o gustach się nie powinno dyskutować,jak mu się takie podoba to niech tak ma ,jego auto jego sprawa,widać też że auto użytkowane na codzień nie każdy musi mieć glebę i "krzywe kółka" i szorować wahaczem po asfalcie i potem płakać że dziura w misce

 

Skoro wrzuca auto na forum, to chyba można podyskutować o jego wyglądzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze o gustach się nie powinno dyskutować,jak mu się takie podoba to niech tak ma ,jego auto jego sprawa,widać też że auto użytkowane na codzień nie każdy musi mieć glebę i "krzywe kółka" i szorować wahaczem po asfalcie i potem płakać że dziura w misce

 

Skoro wrzuca auto na forum, to chyba można podyskutować o jego wyglądzie :kox:

 

O gustach może i się nie dyskutuje ale o braku gustu już powinno. Ja ne krytykuję ale daję radę. Lepiej założyć jakieś OEM koło w ładnym wzorze i do tego lekkie obniżenie sprężynami H&R czy eibach -30mm i diametralnie zmienia się wygląd auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz też pod uwagę że to co dla ciebie może być wsią to innemu może się podobać -nie nam to oceniać.

Eibach pro kit miałem w focusie i przy bramach czy krawężnikach zdażyło się zachaczyć wydechem a co dopiero w załadowanym kombi.W seju mam niższe sprężyny mtsa i też dobrze plomby dzwonią w zębach-zero komfortu kosztem wyglądu.Wystarczy stonowane koło i jest ok :good: poprostu zdrowa zadbana seria a wieś to dla mnie płomienie lub plastikowe wloty na masce i pseudo tuningowe zderzaki z alu siatką :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz gdzieś, że napisałem wieś tuning? Nie insynuuj mi czegoś co nie miało miejsca. Jakoś wszystkie moje auta były obniżane i nigdy nie miałem problemów z poruszaniem się a dodatkowo -30mm to nie gleba a lekkie stylistyczne obniżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eibach pro-kit jest równy lub wyższy(!) niż zawieszenie w allegrowych autach o przebiegu 150tys km ;) nie chce nikogo oceniać ale jeżeli przy takich sprężynach tłumik o coś zaczepił to raczej winny jest dziwny montaż wydechu. No chyba za focusy fabrycznie mają go jakoś nisko. Mam pro-kit w e87 i z odrobina ostrożności można wskakiwać i zjezdAc z krawężników a wygląda jednak lepiej niż seria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, Maska uniesiona, bo jeszcze przed wyjazdem oleju dolali w te słynne TSI ? :D

 

Gratuluję zakupu, nowe to jednak nowe i to mega fajne uczucie wyjeżdżać świeżynką z salonu. Plus za wybór detailingowego koloru, będzie co pokazywać w W&W :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.