Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

funkoval fotele są standardowe, coś na wzór lekkich kubełków z podgrzewaniem i regulacją lędźwiową ;) są wersje z masażem, znajomy ma, ale do mnie to jakoś nie przemawia :o trasy po 1000km do polski robię i nie mam żadnych problemów z plecami czy tyłkiem :D

 

peterback dzięki :) widzę też taką posiadasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkoval fotele są standardowe, coś na wzór lekkich kubełków z podgrzewaniem i regulacją lędźwiową ;) są wersje z masażem, znajomy ma, ale do mnie to jakoś nie przemawia :o trasy po 1000km do polski robię i nie mam żadnych problemów z plecami czy tyłkiem :D

 

Daj fotkę, powiem Ci czy o to mi chodzi. W szwagrowej C5 Break fotele były cud-miód. A teksty o 1000km bez bólu to w przypadku francuzów akurat nie robią na mnie wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Chyba kolega ze strony 150 już się znudził ;)http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-540ia- ... -katowice/

 

A może po prostu od razu kupił z przeznaczeniem na odsprzedaż z zyskiem? :P

 

Albo wyszła jakaś gruba rzecz do naprawy... ja tam nie wiem, nie siedzę w syndykacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka myśl z tyłu głowy, ale sądziłem że zostanie na dłużej, kilka dobrych miesięcy, może nawet lat. Jednak po prostu boję się tego auta. Cały czas myślę, że ukradną koła, auto, albo prozaicznie będzie jakaś stłuczka, albo wypadek i że coś sobie zrobię, albo w gorszym przypadku komuś. Jestem jeszcze za młody i za głupi na auto z taką mocą.

Przepraszam, jeśli kogoś uraził fakt tak szybkiej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po prostu boję się tego auta. Jestem jeszcze za młody i za głupi na auto z taką mocą.

 

 

Mój kolega zawsze powtarzał że "dużym młotkiem można lekko uderzyć"tyczyło się to jazdy na motocyklach powyżej 1000cc-nikt od razu nie każe Ci wciskać gazu do końca powoli sam dojdziesz do wprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że się da, ale po co skoro pod maską jest prawie 300 KM :kox: Tak na serio, może nie do końca chodzi o samą moc, ale mój temperament za kółkiem, czy jadę Polówka 90 KM brata, czy moją 147 ze 150 KM, czy w końcu wspomnianą beemką i tak mam zamiar wykorzystać każdego jednego rumaka spod maski... Także mam problem jeśli chodzi o moje podejście, a auto to sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.