Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

No kilka niebieskich kluczyków jest u mnie też :lol::mrgreen:

 

Franias, jak coś to mogę Cię na serwis AMGa zabierać :kox: Co do serwisu, dziś BMW jest pierwszy raz na olejówce, było na 10:00, w garażu teraz pustawo coś :thumbdown::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

620341 Przebudziłem się koło 9, patrzę za okno, piękne słońce, myślę sobie, że nie mogę przegapić tak pięknej pogody,

Hehe miałem podobnie tyle, że obudziłem się skoro świt po 10tej. Ale umyć na szybko auto też mi się udało i przelecieć SG Morning Dew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam zaraz to jeszcze raz, narobiłem bałaganu, wybaczcie, ale zdjęć nie było widać. :wallbash:

 

A więc... Przebudziłem się koło 9, patrzę za okno, a tam piękne słońce, myślę, że nie mogę przegapić tak pięknej pogody. Auto myłem ostatni raz 20 grudnia zeszłego roku, także było tak brudne na zewnątrz jak i wewnątrz, że nie mogłem na nie patrzeć. :roll: Na pierwszy ogień piana fruit, potem odsmalanie prickiem, mycie na dwa wiadra, QD1 od ADBL, plastiki Jetblack, na oponach Mamba, szyby z zewnątrz potraktowałem Rainx 2w1. Środek odkurzyłem, plastiki przetarte APC i apple dressingiem, szyby perfect glass cleaner. Pomyślałem, że to dobra okazja wrzucić fotkę na forum, bo nie pokazywałem jeszcze mojej kosmosszwarc trumny. Jutro kończy 19 lat. ;)

 

7_luty_2016.jpg

adult photo sharing

 

7_luty_2016_2.jpg

free picture upload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Parę irytujących mnie rzeczy do poprawki jak zrobi się cieplej, no i znowu ranty drzwi przednich mi ruda bierze. Lakiernik chyba dal ciała bo robił to w sierpniu zeszłego roku... :dontknow:

jak mawiajo jest blacha musi być i rdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mieć blachy, czy rdzy ? :D

A tak serio, ładny Touring :) Ja ostatnio zacząłem kontrolować rynek E46 przedliftem w Touringu, z benzynowym R6 pod maską, pora chyba dojrzeć do kombii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.