Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dawidwml, panowie powyżej chyba chcą dać Ci do zrozumienia, że do kompletu brakuje tribali na bokach i naklejek z dziurami od kul :good:

Bez przesady zbrzydzić auta nie mam zamiaru, mam granicę w tych rzeczach i wiochy robić nie będę :good:

 

Piotrek dokładnie, wszystkim nie dogodzi ważne żeby podobało się dla siebie a nie dla kogoś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie seryjne elementy chromowane w autach trzeba zdjac lub na czarny mat przerobic? Kurcze wiec trza bedzie w wolnej chwili napisac do Yamahy by w swoich motocyklach rur wydechowych , felg, czy tez kierownic nie chromowali i polerowali bo to niebezpieczne dla innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki. Wiecie co jest problemem tego forum? To, że jest pełno wesołków (może też sie do nich zaliczam). Nie jechaliście nigdy ze słońcem za plecami, które odbijało się od tylnej chromowanej ramki auta jadącego przed wami? Jeżeli nie jechaliście to śpieszę z pomocą - odbicia od mokrej nawierzchni zaraz po letniej ulewie to pikuś przy tym ;)

 

Dodane po 14 minutach 37 sekundach:

powalla, na wypracowaniach z polskiego też miałeś taką wyobraźnie? :) Inne jest odbicie na porządnym chromowaniu w motocyklach i inne są też płaszczyzny, a inne na chińskiej ramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się narażę tym postem, ale zauważyłem, że tutaj na forum o byle co jest gównoburza... Szerokie felgi z naciągami - gównoburza, zmiana hamulców na większe - gównoburza, teraz chromowane ramki tablicy rejestracyjnej - gównoburza. :wallbash: Kurcze, co jeszcze? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy faken macie wrażliwe te oczy :D źle wyregulowane światła rażą, przeciw mgłowe w ładną noc oślepiają a teraz jeszcze faken ramki tablic i może jeszcze końcówki tłumików ja pier.... :wallbash: Jeszcze chwile na to forum będę wchodzić ludzie po to żeby sobie poprawić humor i sie pośmiać a nie czegoś nauczyć. Jak zapytasz o coś o jakiś pad lub kosmetyk to trzeba sie upominać o odp kogoś doświadczonego a jak sobie chłopczysko wkleił zdjęcie samochodu to mu każą połowę auta zmienić. Ma jakie lubi i tyle i o gustach sie nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się narażę tym postem, ale zauważyłem, że tutaj na forum o byle co jest gównoburza... Szerokie felgi z naciągami - gównoburza, zmiana hamulców na większe - gównoburza, teraz chromowane ramki tablicy rejestracyjnej - gównoburza. :wallbash: Kurcze, co jeszcze? :lol:

 

 

 

Nie wiesz ile jeszcze wcześniej takich gównoburz było :P Nasi użytkownicy są strasznie "wrażliwi" i generalnie większość świeci przykładem we wszelkich dziedzinach związanych z motoryzacją i nigdy nie robią niczego co by było niezgodne z prawem lub obyczajami. Dlatego też, tak wszystkich boli gdy ktoś próbuje robić coś przeciw i niezgodnego z tą idylliczną wizją ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu totalnie takie podejście. Chciałem wstawić swoje auto, ale chyba tego nie zrobię bo mam jaskrawe pomarańczowe felgi do czarnego nadwozia. :D Nie dam powodu do następnych hejtów. :P

Dawaj podsylaj A co tam. Dla jednych to hejty a dla mnie ludzie poprawiający humor. niech sobie pogadaja każdy ma inne gusta i tego trzeba się trzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.