Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

impex, progi i zderzak są całe. Do każdego krawężnika parkuje tyłem, a na krawężniku lub chodniki nie wjeżdżam.

 

ludwik, obecne koło zostaje na przyszłą zimę. Kup sobie gwint, ale i nie zapomnij o rozpórce przód i tył. Naprawdę dużo daje i fajnie usztywnia karoserię, ale tylko stalowa, ponieważ aluminiować jest za miękka.

 

Funner, od czego są rozpórki? Nie kosztują dużo, a dużo pożytku z nich.

 

mati373737, nie skomentuję tego, szkoda mojego czasu na dyskusję na Twoim poziomie. I jeśli ktoś zarzuca mi, że auto tuningowane nie jest zadbane, moja lista napraw/wymiana z ostatnich dwóch lat. Więc nie wrzucaj do jednego wora wszystkich aut modyfikowanych, są osoby takie jak ja, że auto musi być sprawne technicznie na tip top, ale i również dobrze wyglądać na glebie.

 

Bez%20nazwy%203_zpskghjbz2z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną tendencję do wrzucania wszystkich do jednego wora. Zglebione vs Niezglebione, Dłubane vs Niedłubane itd. A prawda jest taka, że wszelkie modyfikacje mogą robić robotę jeżeli są robione z głową i ze smakiem. Nie ma co mówić, że każde auto na glebie jest dobre lub złe podobnie jak to czy jaktajmery nadają się do jazdy na co dzień czy nie. Są takie co się nadają i są takie które się trzyma pod kocem. Tak samo mogą być auta zglebione do jazdy na co dzień jak i takie które przyjeżdżają jedynie na spoty. Tak więc panowie... mniej generalizowania a więcej pokazywania tych swoich pieszczochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną tendencję do wrzucania wszystkich do jednego wora. Zglebione vs Niezglebione, Dłubane vs Niedłubane itd. A prawda jest taka, że wszelkie modyfikacje mogą robić robotę jeżeli są robione z głową i ze smakiem. Nie ma co mówić, że każde auto na glebie jest dobre lub złe podobnie jak to czy jaktajmery nadają się do jazdy na co dzień czy nie. Są takie co się nadają i są takie które się trzyma pod kocem. Tak samo mogą być auta zglebione do jazdy na co dzień jak i takie które przyjeżdżają jedynie na spoty. Tak więc panowie... mniej generalizowania a więcej pokazywania tych swoich pieszczochów.

 

koniec :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko byłem przygotowany na chejt i za w czasu uzbroiłem się w dużą paczkę popcornu, więc luz :) Na koniec powiem tylko, że w moim przypadku passat nie był marzeniem od dziecka, od kiedy zacząłem chodzić, bo zawsze marzyła mi się np. honda accord, galant w kombi 2,5 v6, jednak trafiła mi się taka okazja na kupno tego samochodu z dnia na dzień, jaka zdarza się raz na milion. Musiałbym kompletnym durniem, żeby z niej nie skorzystać i na przestrzeni roku od kiedy go kupiłem mogę spokojnie oznajmić, że była to bardzo dobra decyzja i nie żałuje w ani 1%, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex, progi i zderzak są całe. Do każdego krawężnika parkuje tyłem, a na krawężniku lub chodniki nie wjeżdżam.

 

Na pewno nie jeździ sie obnizonym autem tak jak zwyklym- mam tu na myśli, ze trzeba bardzo uważać.Ojciec kiedyś zostawil przedni zderzak w MB W140 przed supermarketem(auto na normalnym zawieszeniu, tylko przedni zderzak jest dosyc nisko w tym modelu), a u Ciebie jest/bedzie nizej skoro masz takie plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no jazda na glebie to trochę jakby snajper patrzył przez lunetę.Skupiasz się fest żeby dziurska ominąć,na progach zwalniających zdrowaśki,a na koleinach kostucha stuka w ramię...a ile misek sie urwało ;).Powiedziałem sobie jedno nigdy już twardej taczki ,przelotowych wydechów i żarówek + 70% mega white.

barteKk ładna ta twoja jetta pomimo iż wagów nie lubie zwłaszcza w tdi ;).Widzę że zrobiona ze smakiem bez wsi tylko te fele z mietka do vw ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz Yarisa? Moja żonka jeździła YII na glebie i dawała radę. W sumie nawet jeszcze go mamy, tylko służy teraz bardziej jako auto w razie W. Szkoda troszkę sprzedawać bo mamy go od nowości. Koszty utrzymania śmieszne dlatego stoi i jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy glebach, spasach itp, to chciałbym przedstawić swoją wizję na francę :D

Chyba już kiedyś pokazywałem, ale przypomnę :kox:

LsCAgoU.jpg?1

Coś takiego, ale z felgą taką jak na przodzie, może ciut niżej :mrgreen: Sama buda bardzo mi się podoba w OEM, więc chciałbym iść w tym kierunku, bez żadnych udziwnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no popatrzcie to 90% germańców to samobójcy.Do latania po zakrętach może nie ale do 1/4 mili nie zaszkodzi.Zawieszenie proste jak budowa cepa z przodu klasyczny mc pherson tył rodem z seicento tylko że na belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.