Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

środek miazga w tej srebrnej :D

 

ale z zewnątrz podoba mi się zdecydowanie bardziej od tej bordowej, fajnie wyglądała :good:

Zależy jak na to patrzeć, ja osobiście wolę Astrę G w pakiecie SRi Prodrive niż kolejną z pakiecie OPC Line ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilB Twój sedan był gdzieś tam moją inspiracją, bo Veron pokazał mi go zaraz po tym jak zacząłem dłubać swojego :D

W tamtych czasach robiłeś furorę, a były to czasy gdzie -30 przyprawiało o zawrót głowy, a opona o profilu 40 w 17" była pewnie trudna do dostania.

Wnętrze jest dobre, oprócz ekranu, jest za duży, ale pamiętajmy, że to było 6?7? lat temu? A wtedy wszyscy żyli jeszcze F&F :)

 

 

Zgadza się już minęło trochę czasu astrę kupiłem jakoś w 2005 a sprzedałem w 2008 więc już koło 10lat :shock:. Trochę się trendy zmieniły od tej pory :D wtedy zderzak OPC to był unikat, a jak kupowałem tylni od coupe to nie wiedziałem czy będzie pasował.

Ale wracając do twoje asterki jest bardzo fajnie zrobiona :) a jaki masz silnik? bo widzę że koła na 4 śruby czyli nie za duży daj radę uciągnąć takie kapcie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citigos zawsze spoko, moja Matula śmiga takim w kolorze Silver Leaf. Ja też lubie to auto, oszczędne w cholere nawet bez gazu a odpycha się wystarczająco dobrze (aczkolwiek widzę w tym aucie 1.2TSI 105KM hue hue). Felgi ładne oczywiście Upowskie tylko ten kapsel nie pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś co jest takie samo :)

Żeby to były kapselki renault, mazda czy coś innego to pewnie, że wygląda dziwnie. Ale moim zdaniem w tym przypadku wygląda to bardzo dobrze. Osobiśnie na twoim miejscu zostawił bym kaspelki VW, bo wygląda to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zobaczyć ten wlew gazu, to musiałem wytężyć wzrok ;) A kapsle to jak kto woli. Może i by pasowały bardziej i ze skody.

 

Ale ja mam pytanie takie: ta biała część deski, to jak jeździsz w słońcu, to nie przeszkadza? Mnie się czasem od czarnej deski odbija słońce (nie jest matowa w Volvo) a tutaj jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie okleiłem dół zderzaka folią, żeby korek nie rzucał się w oczy. Dach, pasy na bokach i w wewnątrz na progach to też moje oklejanki.

To nie jest białe a beżowe, taka chropowata powierzchnia, nie gładki lakierowany na połysk plastik (tak jest w Up-ie), nie odbija się w szybie czołowej, odrobinę w bocznej jak patrze w lewe lusterko (głównie to widać jak jadę w ciemnych okularach). Wybrałem takie wnętrze, bo całe czarne było za smutne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile spala ta Skoda Citigo, że taka oszczędna?

W podpisie masz statystyki spalania ;).

 

No to szału nie ma. Moje Polo 1.3 75KM z 1992 roku spala 6.15/100km w cyklu mieszanym oczywiście. A polo z 96 z silnikiem 1.6 75KM spala 6.5L/100km. Więc gdzie tu oszczędność? Oba silniki na pełnym, pośrednim wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no mi się wydaje ze mój C1 z 1,0 od Toyoty (68KM) jest oszczędny, w mieście 5,0 latem , 5,5 zimą. Nigdy 6l nie przekroczył. Jazda po Trójmieście z spokojnie z głową.

Kiedyś prowadziłem statystykę, nie ma teraz głowy do tego. Przebieg aktualny 100 000 km. Zero awarii, spalanie cały czas kolo 5-5,5.Poniżej link:

 

http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/30173

 

Przez koła 16ki podbija spalanie min o 0,5l. Ja mam serie 14cali szerokosci 155 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła, ale i klimatyzacja. Pierwsze kilkanaście tys km to jazda po W-wie, w korkach do pracy.

Jeżdżę normalnie, bez specjalnego dziadowania ale i nie piłuję silnika. Są ludzie, którym palą po 4l/100 km benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.