Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec miał taki sam samochód i silnik, od nowego nalatane 220kkm z tego ponad 100kkm na gazie i oleju nic nie brał. A wolne obroty też gubił, ale wystarczy wymienić jeden przewód gumowy, który z czasem robi się kruchy od temperatury i robi się w nim dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec miał taki sam samochód i silnik, od nowego nalatane 220kkm z tego ponad 100kkm na gazie i oleju nic nie brał. A wolne obroty też gubił, ale wystarczy wymienić jeden przewód gumowy, który z czasem robi się kruchy od temperatury i robi się w nim dziura.

 

Heh no tak wężyk odpowietrzania skrzyni korbowej z zaworkiem .Takie 3 wężyki wchodzące w jeden łącznik. Uwież mi że połowe forum Focus klub Polska to wymieniło i problem nie znikł :),wymieniali cewki,krokowce,przepustnice,akumulatory i inne cuda i dalej było to samo-taka konstrukcja. Mój zetec se brał z litr oleju od wymiany do wymiany ale znajomy z pracy gada że przeleciał po autostradzie nad morze i jego prawie 2l spalił .

Niemniej jednak Focus to ładne autko i dość niezawodne jakby mu przebaczyć te niedociągnięcia niestety dość denerwujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie będzie się świecił jak psu.... na wielkanoc :) To moje auto projektowe więc mam na razie kilka wizji co z nim dalej robić. Rozważam nawet nową warstwę lakieru, oczywiście wszystko własnoręcznie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sympatii do 5 cyl i Szwedzkiej marki w Niedziele udało się nabyć pełnoletnie Volvo 850 z 2,5L silnikem benzywym o mocy 170 km, ile ich już pobiegło w siną dal ciężko teraz powiedzieć :)

Rocznik poczciwy bo 1994 ale klima dwustrefowa jest i działa :) szyby na korbę ale ile w tym uroku.Obecnie wygląda jak kozica górska bo zawieszenie chyba z jeepa wzięte ale plan jest żeby je ciut niżej dać

ebb88fbbcd07cb09med.jpg

Drobne prace porządkowe już poczynione ale do ideału kilkuletnia droga i do tego mamy szare zimowe dni ;)

c5fb3752f51f8b3cmed.jpg

b31b3c4007fc1330med.jpg

e475a040c08dc06cmed.jpg

Docelowo ma być coś w ten deseń

5f3c741708bc8fb3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor to skromne 1149cm3 ;) 75 kucy :D a butter, póki co mój nr 1 na lato :D

Slovak oczywiście podoba mi się tylko to jest RS-ka :D tu zacnie to wygląda ;) do 5d, jeszcze takiego "family" trzeba coś spokojnego i z gracją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.