Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

bodek756

Ile z ciekawości kosztowało cię przerobienie go na zawieszenie air ? Bo na prawdę mega kozacko to wygląda :good::good: Jeszcze trochę tylko dodać mu mocy i będzie petarda na 100 %, bo nie dość, że konkretnie wygląda to jeszcze będzie można trochę poszaleć na drogach ( szkoda że u nas ich prawie nie ma ) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naszych polskich drogach pewnie masz racje ale gdzieś gdzie jest droga bez żadnych dziur i nierówności jak najbardziej można by sobie na trochę pozwolić :) ale to moje zdanie :) nigdy nie jeździłem z takim zestawem więc więcej się nie wypowiadam :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak czytam jak ktoś pisze/mówi "na polskich drogach" i narzeka jakie to one dziurawe, ble i fuj to się zastanawiam w jakiej pipidówie trzeciej odciętej od cywilizacji musi mieszkać żeby pisać takie herezje :dontknow:

 

Nie wiem czy oczekuje że wszędzie będzie 4 pasy i tafla lodu, czy tak narzeka po to żeby ponarzekać, bo to takie "Polskie" :roll:

 

Za każdym razem jak patrze na tego CC to nie wiem po co i na co psuć i tak już ładną linie nadwozia sadzając na ziemi i wsadzając koła od wozu :o

 

Ale jak wiadomo, każdy ma inny gust ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co podwyższać moc? Wystarczyloby mu 50km, bo i tak dużej prędkości po naszych drogach nie osiągnie na tych felgach, chyba że lubi kwadratowe i jak kierownica bije. Przecież musi czuć, że jedzie :-P chcąc na takich jeździć trzeba by było jeszcze dokupić lawete co by móc przewieźć auto na niej, gdy asfalt zacznie mieć spekania... Niestety to już drogi interes ;/ żarty żarciki, passacik fajny aczkolwiek mi podobają się z felą około 17 i zawiasie jakieś 3cm w dół typu eibach, ale propsy za motoryzacyjnego bakcyla i chęć robienia auta takiego jaki ci się podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak czytam jak ktoś pisze/mówi "na polskich drogach" i narzeka jakie to one dziurawe, ble i fuj to się zastanawiam w jakiej pipidówie trzeciej odciętej od cywilizacji musi mieszkać żeby pisać takie herezje :dontknow:

 

Nie wiem czy oczekuje że wszędzie będzie 4 pasy i tafla lodu, czy tak narzeka po to żeby ponarzekać, bo to takie "Polskie" :roll:

 

Za każdym razem jak patrze na tego CC to nie wiem po co i na co psuć i tak już ładną linie nadwozia sadzając na ziemi i wsadzając koła od wozu :o

 

Ale jak wiadomo, każdy ma inny gust ;)

 

To spójrz np na drogi gminne, powiatowe lub wojewódzkie- np w mojej okolicy jest tak tragiczny stan tych dróg, że np motocyklem więcej jak 60 km/h na niektórych odcinkach nie pojedziesz.Może w centralnej Polsce jest inaczej, ale tu gdzie ja mieszkam to jest szambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak czytam jak ktoś pisze/mówi "na polskich drogach" i narzeka jakie to one dziurawe, ble i fuj to się zastanawiam w jakiej pipidówie trzeciej odciętej od cywilizacji musi mieszkać żeby pisać takie herezje :dontknow:

 

Nie wiem czy oczekuje że wszędzie będzie 4 pasy i tafla lodu, czy tak narzeka po to żeby ponarzekać, bo to takie "Polskie" :roll:

 

Za każdym razem jak patrze na tego CC to nie wiem po co i na co psuć i tak już ładną linie nadwozia sadzając na ziemi i wsadzając koła od wozu :o

 

Ale jak wiadomo, każdy ma inny gust ;)

na północy Polski nie ma dobrych dróg (okolice Koszalina ), im dalej na południe tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z tymi ograniczeniami i fotoradarami to już się na prawde chore zrobiło .... teraz chyba od 15 maja z tego co kajarzę wchodzi przepis że przekroczy się dopuszczalną prędkość o 100 % i od ręki prawko zabierają na 3 miesiące,jak w tym okresie cię złapią wtedy za kierownicą to na 6 miesięcy i wtedy jak jeszcze raz złapią to dożywotnio :o Państwo policyjne się na maxa zrobiło wszędzie tylko na nas polują, mam cichą nadzieje ,że teraz Polacy mądrze zagłosują i po paru latach coś się zmieni :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pieszczoch :)

280KM 550nm obecnie "jeden z najgrubszych projektów w PL" czekam teraz na kubły, będzie wstawiany rollbar itd itp :)

VDzcXj1l.jpg

bjec5YFl.jpg

xYvCuP5l.jpg

Jeszcze z takich ciekawostek :) 3 dni temu mało co ręki nie straciłem przez ten samochód, spadła mi z podnośnika na rękę tarczą hamulcową, będzie pamiątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wega67, Nie wiem czy to Ty, ale jakiś czas temu ktoś na forum pisał, że chce zrobić 1.9 tdi pod 300 koni i były jakieś wtedy podśmiechujki i niedowierzania :) Jeżeli to Ty to gratuluje wytrwałości i doprowadzenia projektu do takiego stadium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wega67, Nie wiem czy to Ty, ale jakiś czas temu ktoś na forum pisał, że chce zrobić 1.9 tdi pod 300 koni i były jakieś wtedy podśmiechujki i niedowierzania :) Jeżeli to Ty to gratuluje wytrwałości i doprowadzenia projektu do takiego stadium :)

 

Każdy się śmieje, że to niemożliwe itd :) rekord w europie to chyba 450 KM z 1.9 tdi :) obecnie stanąłem na 280 KM jest to moc która daje 5.1 do 100 km/h więc mi to wystarczy, Obecnie kolega robi ibizę 400 KM z nitro, coraz więcej się tego buduje niedużym kosztem buduje się samochód który wciąga golfy R bmw m3 i resztę samochodów 10x droższych. Teraz lakierowanie mnie czeka całego samochodu, następnie biorę się za środek, jescze maska i błotniki przód zrobią wjazd carbonowe (pełny carbon, nie okleina :P ) samochód typowo jako pokazówka i do jazdy w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.