Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę obrobka, trochę podanie światła, ten kolor tak ma, że w słońcu inny, w nocy inny odcień, a trochę lakiernik.. błotniki były malowane, rdza jak w każdym Oplu..

 

Więcej tutaj: https://facebook.com/AstraGSedanByCris

 

Postój jest specjalnie taki, bo większość aut z xenonem ma zwykły postój. Miałem ledy ale teraz mam to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kolega z astra-g.pl ;)

 

ja też miałem astre G i rdza delikatna tylko na prawym błotniku który był malowany. a tak nic. ale moja była z Niemiec czyli pełny ocynk. Polskie miały gorsze blachy.

 

piękna jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensei, wydech Performance, fotele Performance, kiera Performance, elektryka fotela kierowca i pasażera, harman/kardon, czujniki parkowania z parkassistem, navi beckera, klima automatyczna, grzane stołki, 19stka, czerwone zaciski, pakiet night, pakiet oświetleniowy, pakiet lusterka i chyba tyle :P

 

Dzięki panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkopuł w tym, że moja jest z fabryki w Gliwicach, odkupilem ją od emeryta, więc auta jestem pewien.

Co do sprysków póki co jest spokojnie :)

 

Kilka dodatkowych fotek:

 

45b097a9467869ddd4b90543d23a2498.jpg

 

f83f0024821974576e048af6afc5ce52.jpg

 

2c9a70c6f1ce0ac4899531ba18ded5f3.jpg

 

0328e8568002019204077aae796b2758.jpg

 

35771b5fb734799e7576d9e89224c55c.jpg

 

4574e79de7fb870b16131935d2680734.jpg

 

fd90d4bab1a74b282d76d12cc064597d.jpg

 

766af69c5b184269ea47d94394a2b778.jpg

 

Silnik to tylko 1.6 8V ale za to niezawodny, oczywiście z LPG.

Felgi już nieaktualne, jeszcze w marcu założę nowe koła i będę robił jakaś sesję, to się pochwalę :)

 

PS. Miło mi, że się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wersje z nawigacją. Nazywało się to CID. Ja natomiast mam samą konsole pod nawigację, a sama nawigacja to 5" GoClever z najnowszą Automapą. Podłączone jest to kablem USB pod napięcie zapalniczki i włącza się po przekroczeniu zapłonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wersje z nawigacją. Nazywało się to CID. Ja natomiast mam samą konsole pod nawigację, a sama nawigacja to 5" GoClever z najnowszą Automapą. Podłączone jest to kablem USB pod napięcie zapalniczki i włącza się po przekroczeniu zapłonu :)

Widziałem kiedyś na YT podobnego moda tylko zamiast GoClevera w Subarynie był założony Ipad i fajnie też wyglądał w konsoli środkowej. Ogólnie ładnie utrzymana Astra :good:

ps. foty kręcone na suwaczkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.