Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Auto umyte, wiec pokusiłem się o fotki

img-14239470531119509598.jpg

 

img-1423947047566891198.jpg

Piękny golf dzisiaj widziany na Królowej Jadwigi, następnym razem trochę kultury na drodze Kolego pozdrawiam ze srebrnego sorento :good:

 

Ładny :) Co to za stołki siedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś tam wspominałem że chcę kupić coś starszego...

 

a więc jest

 

zmax6q.jpg

 

320 E36 94', skąd bmw? raz że mam na miejscu paru chłopaków którzy znają te auta dosyć mocno a dwa - słuszny kolor się trafił.

 

Na tą chwilę ogarnięta mechanika i robią się polskie numery, na sezon powinna być jak nowa - założenie jest takie że ma to być 100% oryginał zgodnie ze specyfikacją z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś tam wspominałem że chcę kupić coś starszego...

 

a więc jest

 

zmax6q.jpg

 

320 E36 94', skąd bmw? raz że mam na miejscu paru chłopaków którzy znają te auta dosyć mocno a dwa - słuszny kolor się trafił.

 

Na tą chwilę ogarnięta mechanika i robią się polskie numery, na sezon powinna być jak nowa - założenie jest takie że ma to być 100% oryginał zgodnie ze specyfikacją z fabryki.

Toś wymyślił...

Jak mój znów będzie jezdny,to wpadam na oględziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego Golfa, tylko wersję GT z 1992 roku i w trzech drzwiach, ale po 2 latach jazdy w naszym kraju brakowało mu podłogi przy korkach :D. Licznik u nas przekręcił się raz, więc pewnie z 700/800 tysięcy miał przejechane :D. Fajne auto, w środku plastiki miękkie i tylko ta rdza była najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja foczka. Rok 2007 wrzesień. Nalatane 137 kkm. Jestem drugim właścicielem od 02.2012 (przebieg 80 kkm).

Narazie żadnych modów ;) 100% oryginał

Po myciu i samym SRP, coś tam na oponach. Takie tam szybkie działanie jeszcze przed zgłębianiem technik pielęgnacji (stara fotka) ;)

5spqvkxk4m1x_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rdzy to fakt. Na wakacjach dzialalem przy rantach tylnych blotnikow, z lewej juz coś wychodzi, a prawa o dziwo w porzadku :dontknow:

 

Przed zima byl remont podlogi wywalilem stare maty, było rudo ale tylko miejscami i powierzchownie, poszla jedna latka w miejscu korka pod pedalami, malowanie, nowe maty. Od spodu podłoga jest ok :good: pare lat jeszcze pojeździ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
To moja foczka. Rok 2007 wrzesień. Nalatane 137 kkm. Jestem drugim właścicielem od 02.2012 (przebieg 80 kkm).

Narazie żadnych modów ;) 100% oryginał

Po myciu i samym SRP, coś tam na oponach. Takie tam szybkie działanie jeszcze przed zgłębianiem technik pielęgnacji (stara fotka) ;)

5spqvkxk4m1x_t.jpg

fajna FOKA :) jestes na FKP ?

Zapraszam na wspolne detailongowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.