Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gesiu_15 napisał:

@Lotek900 filmik działa poprawnie 😉

Po kliknięciu w link:
"Chcesz z tego skorzystać? Poproś o dostęp lub przełącz się na konto z odpowiednimi uprawnieniami. Dowiedz się więcej"
Niczego nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer Hehe. Chłopaki z Vitocars szukali dla mnie auta w DE. Nie mam zastrzeżeń do chłopaków , dotarła od razu zdjęcia dostałem tak jak powinno być 👍 Jest kilka mankamentów o kt widziałem czyli brak zaślepki spryskow 😂, rysa na błotniku (raczej malowanie) i wgniotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KapselK napisał:

@Gesiu_15 ile za taką trzeba teraz zapłacić? 

Jak wiesz 3.0 czy Mpakiet czy lift trzymją się w cenie 😉

21 godzin temu, piotrek305 napisał:

jaki rok przebieg silnik ?

Z października 2009 , 238 tyś km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dorzucę do tego tematu, ale na razie bez zdjęć (nie mam przy sobie).

Chyba już jestem kolekcjonerem ?

Daily: F11 520d - K: 475

Żony: F30 328i - K: A83

 

Zapasowe: E61 LCI 520d M47 - w muzealnym wręcz stanie - nie ma takiej drugiej. Jak na 2.0d ma duże wyposażenie, komforty, FLA, asystent pasa ruchu, individual audio, panorama, lich pakiet, adaptacyjne swiatla, navi pro cic, klima high - K: 668

E61 LCI 525d - individual audio, antracytowa sufitka, fotele sporty, navi pro- taka jak cos trzeba przewieźć brudnego - K: 668

E61 LCI 530d - M-Pakiet, Logic 7, komforty, skóra nappa, soft close, el. klapa bagażnika, comfort access, navi pro, webasto itp. - K: 475

 

Wszystko z napedem na tył i automacie.

xDrive to zło - jak dla mnie.

Mam możliwość jezdzenia F30 328i z xDrive i to zupełnie inne auto - zle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KORDI  Z ciekawszych opcji to pełna elektryka foteli z pompowanymi lędźwiami i boczkami + grzanie, działający servotronic, zawieszenie M-technik przód (amortyzatory, sprężyny, gruby stabilizator) + NIVO, nowe oryginalne lampy Hella ksenon (kto zna temat to wie ile taki komplet kosztuje), tempomat, nagłośnienie HiFi z DSP, duży komputer z ładnymi pikselami, czujnik deszczu, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie akumulatora, fotochromatyczne lusterko wsteczne, elektryczne dociąganie klapy bagażnika, PDC. Auto miało w niemczech dwóch właścicieli i dosyć niski przebieg, powoli zaczyna wyglądać jakbym tego oczekiwał, dostała pełny pakiet serwisowy na start, a reszta wyjdzie w praniu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.09.2018 o 19:50, looki12 napisał:

To i ja się pochwalę 🙂 nareszcie koniec z czarnymi 😎 na początek tylko mycie i QD od Hikari a później powłoka Hybrid Pro 

Co ciekawego pod maską? 1.4 czy 2.0  TSI? Od pewnego czasu rozglądam się za takim samochodem dla mamy, świetny jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@De_var  2.0 tsi 190 km naprawdę przyjemnie  się odpycha (w grudniu będzie box) , miałem dylemat bo decyzja była miedzy Leonem Cupra ST a Atecą i obecnie nie żałuje wyboru, dużo lepsze wyposażenie w Atece jedynie brak VC a tak wszystko jest i naprawdę polecam koniecznie z panoramą i kamery 360 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.