Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Smaxa nie ma już dawno. Choć wciąż tęskni mi się do tej przestrzeni w środku. Od 2 lat jest Mazda 6 na codzień i od kilku tygodni M5 na weekendy :)

Przebieg w emce to 225.000 - nie ma cudów, w końcu 16 lat ma

 

kamilgt - tę o której myślisz (eisenmann, czarne nerki, szare środki foteli) kupił kumpel akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaxa nie ma już dawno. Choć wciąż tęskni mi się do tej przestrzeni w środku. Od 2 lat jest Mazda 6 na codzień i od kilku tygodni M5 na weekendy :)

Przebieg w emce to 225.000 - nie ma cudów, w końcu 16 lat ma

 

kamilgt - tę o której myślisz (eisenmann, czarne nerki, szare środki foteli) kupił kumpel akurat.

 

 

225 to właśnie cud :D nie kwiestionuje oryginalności ale przebieg znikomy bo te statki w "cywilnych" wersjach to mają 400-700kkm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

673479 225 to właśnie cud

Polska Norma w przypadku kilkunastoletnich bmek to tak właśnie 200-250 tys więc moja wpisuje się idealnie;)

U mnie pełna i zweryfikowana historia serwisowa więc jestem pewien przebiegu. I te 15 tys na rok w tego rodzaju aucie wygląda w miarę rozsądnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
673534 krd, podzieli bo ? jeśli to nie ma dla Cb gustu, aż się boje co ma :?

 

Podzieli bo to co zrobiłeś jest kompletnie nienormalne (czym jest normalność w obecnych czasach zresztą...).

Lubię gustownie pomodyfikowane samochody. Subtelne obniżenie bez chowania kół w nadkolach również w tym się zawiera. Negatywów czy innych wybryków natury nie pojmuję. Rozumiem samochód dosłownie leżący na ziemi jako zabawka na tor, gdzie rzeczywiście przynosi to wymierne korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]krd[/ref], tylko jest to też styl życia i bycia. Zawsze będę stawał murem za dobrze zglebionymi autami, samemu jeżdżę sporo niżej niż w serii i sprawia mi to przyjemność ;).

 

Dla mnie te auta to istny majstersztyk tuningu:

- https://www.facebook.com/RealBimmersAreStatic/?fref=ts

- https://www.facebook.com/carbonerre/?fref=ts

- http://raceism.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=6316

 

Dla Ciebie to pokraki i auta nie mające prawa bytu. Żeby "podniecać" się takimi autami, trzeba mieć zdrowo zrytą psychikę jak ja i [ref]ludwik93[/ref] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref=#aa0000]Slovak[/ref], wszystko spoko. Pojmuję to. Ale przekonywanie społeczeństwa, że to nic dziwnego już przekracza moje pojęcie. Czy tak trudno przyznać się do bycia świrem w jakiejś dziedzinie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak wygląda w dzień, nocne wiele nie pokazują :P witać, że siedzi nisko... osobiście miałem przyjemność jeździć tzw zglebionym autem i nigdy więcej. Nie da się ukryć, że obniżone auto wygląda ładniej, ale nie jest praktyczne (rozumiem jak służy jako zabawka na zlocik, ewentualnie pokazy) i nie wszędzie nim pojedziesz.

Dla mnie największa bolączką przy tak obniżonym aucie jest długa trasa i obecne- potężne progi zwalniające.

 

... ostatnio jechałem za BMW na grubym negatywie, to co on robił na drodze to nieporozumienie, omijał wszystko co możliwe, a za nim wycieczka :D

 

 

mnie się podobają obniżone autka i ten jest niczego sobie, fajnie jakby właściciel wrzucił fotki dzienne...

 

pozostaje tylko życzyć szerokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#aa0000]Slovak[/ref], wiem, że masz podobne zajawki i cenie to :D

[ref=#00aa00]krd[/ref], uwierz mi, że auto moje i inne z polskiej sceny tuningowej pokazujące samochody na grubych eventach są w niebagatelnym stanie technicznym ;) nie mówię tu o Januszach z golfach 3 i Marianach z syfikuf, które latają na leksus lookach itp, a na zabawie pod remizą są "słegami" ( przepraszam właścicieli tych aut, ale dobrze wiemy, jak ludzie potrafią zbezcześcić te auta :cry: )

rygryss, dzięki ;) co do jazdy za mną, staram się w miare nie tamować ruchu, ale co nie zmienia faktu, że posiadacze obniżonych aut nie ponoszą winy za tamowanie ruchu, drogi powinny być stanie takim jak są zaraz po położeniu nowego asfaltu, na szczęście jest lepiej ale do ideału jeszcze daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.