Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak mamy cała flotę lawet na zlot :) forum organizuje.

 

A tak na serio alfa raz odmówiła posłuszeństwa przez 70tys km, bo jeździłem 2 miesiące z cieknącą pompa wysokiego ciśnienia i zaczęło juz tak ciec ze nie była w stan nabić ciśnienia :) to na prawdę nie sa awaryjne auta, no ale stereotyp jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89, rozumiem Cię z tymi stereotypami. Mam e36 i co chwila słyszę, że dresowóz, burakowóz, padaka, pet, że w BMW dopłaca się za kierunkowskazy bo normalnie to niema w standardzie itd. .Robię wszystko żeby pokazać, że jest inaczej, dlatego dbam, pieszczę i mało jest takich e36 u mnie na rejonach jak moje. ;) Piękną masz ta Alfę, na prawde. Powodzenia. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy cała flotę lawet na zlot :) forum organizuje.

 

A tak na serio alfa raz odmówiła posłuszeństwa przez 70tys km, bo jeździłem 2 miesiące z cieknącą pompa wysokiego ciśnienia i zaczęło juz tak ciec ze nie była w stan nabić ciśnienia :) to na prawdę nie sa awaryjne auta, no ale stereotyp jest :)

 

Ja swoja zrobilem 120 tys i tylko raz mnie holowali bo mechanik zle zlozyl rozrząd. 166 są piękne. Bylem kiedys bliski zamiany na przedlifta. Tylko wnetrze jakos mi nie do konca podchodzilo. Ostatnio mijalem 166 z pakietem Zendera. To dopiero robi wrazenie.

Daj jakies foto swojej w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Honda, wstyd się przyznać, że nigdy nie była jakoś specjalnie dopieszczana jeżeli chodzi o detailing, ale każdy przecież kiedyś zaczynał :D

Lakier Woodland Grean Pearl z dodatkiem złotego w pełnym słońcu wygląda obłędnie, nie mogę się doczekać aż go :ad::-]

wgjz268qba8t.jpg

crz2y5bz90f7.jpg

 

jako, że to temat o pieszczochach to chciałbym przedstawić nowego członka mojej małej rodzinki - kot Toster.

znzfv0n6f37c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejwid92, zdjęcia Hondy się nie ładują ale za to kocur sympatycznie się prezentuje ;)

linki podmienione mam nadzieję, że teraz jest ok, dzięki za info, bo u mnie wszystko było ok. :dontknow:

 

Mój pieszczoch podczas ProfiAuto Show...

Najlepsze S4 w Polsce IMO! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było czekać 5 miesięcy od daty zamówienia do dnia odbioru. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Ma kilka minusów tj. zbyt wysoka pozycja za kierownicą (nie mam regulacji siedzenia góra-dół), ogromny promień skrętu no i trochę za duzo pali (na pełnych dwóch 50-litrowych bakach zrobiłem 500 km) ale ogólnie super to jeździ :kox:

 

4b4d3db35013.jpg

e67b65d6e19f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS czemu akurat Foka? Brałeś inne pod uwagę? Ja myślę o Golfie R.

O Focusie myślałem już w ostatnim kwartale 2015 r. ale wszystkie 78 egz. przewidzianych na Polskę w 2016 rozeszło się "od ręki" a od jednego z warszawskich dealerów, który dostał autoryzację (tzw. Ford Store) na sprzedaż Mustangów i RS-ów w dalszym ciągu czekam na kontakt (byłem kilka razy osobiście, dzwoniłem, wysyłałem maile ale nikt nie raczył oddzwonić, odpisać, etc.). Temat RS'a wrócił dzięki Frankowi (na początku roku), który dał mi cynk, że jeszcze jeden dealer Forda ma w ofercie RS-y ale w zasadzie to mam się decydować "na już". Franek przy mnie zadzwonił do sprzedawczyni z Auto Nobile, chwię porozmawiałem. Powiedziałem, że poprosze rezerwację do poniedziałku. W tym dniu podpisałem umowę (18 albo 25 stycznia). Samochód odebrałem 9 czerwca. Do dnia podpisania umowy oglądałem różne samochody ale z tak odległych sobie światów, że aż sam się dziwię. Ogólne założenie było takie, że ma mieć napęd na 4 koła i 5 dzwiowe nadwozie (spoza tego kryterium było wyjęte tylko BMW 4 cabrio :mrgreen: ). Na Forda zdecydowałem się tylko dlatego, że spełniał 2 powyższe kryteria plus dodatkowo to jest mocno limitowany egzemplarz przez co cena nie bedzie leciała na łeb na szyję oraz dodatkowo był racjonalnie wyceniony w porównaniu do konkurencji. Z tego co wiem to na ten rok pula tych modeli zwiększyła się z 78 szt. do około 100 na całą Polskę. Termin odbioru tych z nowej puli jest na przełomie 2015/2016. Po dosyć długim wstępie, odpowiadając na Twoje pytanie, nie myślałem o R-ce pomimo tego, ze spełniał kryteria i, ze to fajny samochód. Nie potrafię racjonalnie i rzeczowo odpisać dlaczego nie. Po prostu nie i koniec.

 

Te 500 km to na docieraniu czy juz dajesz w palnik?

Taki tryb 75% palnik. W trybie palnik na baku robi się niecałe 200 km. Pytałem się sprzedawczyni i serwisanta czy mam go docierać czy mogę jeździć normalnie. Powiedzieli, że normalnie i, że nie trzeba docierać. Ja bardzo dużo stoję nim w korku i jak mam kawałek prostej to "se przyciskam". Jak zatankowałem dzisiaj rano 3 raz, wyzerowałem komputerek i jechałem cały czas równo przez miasto 16 km to na koniec trasy miałem spalanie 9,5 litra. Po 1 tys km pojadę na wymianę oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

647505 Z tego co wiem to na ten rok pula tych modeli zwiększyła się z 78 szt. do około 100 na całą Polskę.

 

U mnie R jest na pierwszym miejscu ze względu na odmianę kombi.

Octavia RS w sumie też by podeszła, tylko nie ma 4x4 no i ta kura w znaczku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.