Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny kolor :good: , ja się przymierzam do pomarańczowego z serii NEON. Możesz mi powiedzieć ile warstw dawałeś na jeden zacisk, ewentualnie może masz spostrzeżenia dotyczące malowania tą farbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...widząc czarną furę z żółtymi, zielonymi czy niebieskimi zaciskami to od razu morda się cieszy ;)

Tja...chyba Tobie ;)

Nic tak nie cieszy jak "nowy srebrny" zacisk z nową tarczą :D

Po co kombinować psuć efekt ładnego seryjnego samochodu na dobrym kole... :thumbdown:

Ja sie już starzeje bo nie jarają mnie malowane zaciski,stickery,plastikowe poszerzenia i ciemne szyby -nie poradzisz. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie już panowie :D

 

A mi się udało z grubsza umyć ręcznie i nałożyć ulubiony magnum opus... Cholera, czemu m.k nic się nie odzywa, bo mi już się kończy a jeden z moich ulubionych woskow...

 

455f9fd9b1b56e271c96d483ad68a990.jpgc478bcde63d23afeed016fd94d4a0b32.jpg6bb1e9033a8bf928e0a2d1307de9af5e.jpg58d2d335c948c34ee94de676dd3cf259.jpge8c8ea3743ee4c4471edb84db4460340.jpg

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keza dałem dwie warstwy , farby i utwardzcza powinno starczyc na 3x. Malowanie zacisku z pedzla do łatwych i przyjemnych nie nalezy , ciezko wszedzie dojsc i jak zle okleisz to wychodzi kicha. Zaopatrz sie w dobre pedzle (w zestawie jest jeden mały) 3,4szt. bo jak zacznie Ci wypadac wlos to od razu out. Farba potrzebuje sporo czasu zeby wyschnac , u mnie auto stalo 2dni ( w instrukcji pelna twardosc jest po 7dniach) ale na pewno nie wymalujesz , odczekasz 3-4h i jedziesz ! szkoda Twojej pracy ,złapie cały syf z otoczenia. Ps. raczej nie nadaje sie do malowania na zewnatrz, garaz jak najbardziej :!: .

mario704 na Twoje srebrne zaciski ile osób zwróci uwage ? stawiam krate ,ze więcej osób szybciej rzuci okiem na taki kolor jak moj :good: idąc Twoim tropem myslenia obawiam się ,że swiat motoryzacji byłby nudny , bo wszyscy mieliby seryjne auta :) oczywiści nie mam na mysli klasyków które muszą być oryginalne i urzadzone ze smakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajkos10, nie robie samochodu po to żeby ludzie na niego zwracali uwage tylko po to by mnie cieszył i żebym ja był z niego zadowolony.

Nie chodzi o to żeby nic nie robić bo fajne koło robi już robotę i np jakieś smaczki z lepszych wersji danego samochodu -nie ma żadnej gównoburzy tylko swoje zdanie wyraziłem na ten temat i tyle ,przecież to sie ma Tobie podobać a nie mnie :good:

 

Dodane po 3 minutach 46 sekundach:

e36ace, skoro ktoś wrzuci fotę swojego auta i co w nim zrobił to raczej powinien się liczyć że nie każdy komentarz będzie "oh ah" po to jest forum a nie chcesz żadnych komentarzy to nie wrzucaj fotek i tyle .przecież mu nie powiedziałem że to wygląda do d..y tylko że osobiście wolałbym na srebrno ...nauczmy się czytać ze zrozumieniem

Widzę że ostatnio każdy komentarz który nie jest na ręke co po niektórym to zaraz rozpętuje zadymy.Ludzie dobra kawa i czytać to chłodno ,po co te zadymy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tej gadki, wiadomo że jedni lubią modzić a inni lubią serię, nie podoba się nie komentuj jeden z drugim to wlaścicielowi ma się podobać

 

A ogarniasz, że forum służy do wymiany myśli, poznawania takich które Tobie są nie po myśli?

 

A kulturalne wyrażenie swojego zdania nie wiem komu szkodzi? Chyba tylko niektórym zbytnio naciągniętym majtom. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój okaz ;)

Hymm? czy to taka ruda na progach w tym okazie?czy mi się zdaje?

Nie nie, nie do końca spod domyty bo myte było parę dni wcześniej, zdążyła się zabrudzic :)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.