Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie patrzę, że w to nadkole na seryjnym zawieszeniu to min 18, bo jak resorak będzie wyglądać :-]

Teraz są 18 :) Fińskie zimy są pełne śniegu dlatego nie chce obniżać autka by nie zawinąć gdzieś na zaspie. Znajomy golfem obniżonym nawet z garażu zima nie wyjeżdża.

 

Tez nie jestem fanem chromów ale przeglądałem felgi na necie i te akurat wpadły w oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrek1980, Black Hole i Collinite 476. Ale przed zimą jechałem całą papierem 3000. Udało mi się usunąć większość skórki i innych defektów na lakierze więc czy coś nałożę czy tylko umyję i osuszę efekt jest bardzo podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na letnich kołach zdecydowanie lepiej wygląda (nie mogłem się doczekać)

 

Felgi styling 135 robi robotę w e46 ale musza być dystanse bo tak to smutno (kupiłem 15mm)

 

 

Ładna :-]

 

Jaki motor haruje ? :D

 

 

2.0 klekocik po programie , dbam o ten silnik bardzo ;p

 

tutaj wykresik

 

p6nEAPo.jpg?1

 

 

 

 

631246 Piszesz o felgach, chwalisz się, a nawet ich dobrze nie pokazałeś..

 

+1 ;)

 

 

Przepraszam ale sądziłem że wzór felg styling 135 jest znany wszystkich i nie ma sensu go pokazywać no ale proszę :D Jak samochód zostanie ze mną do przyszłego roku to wyśle je na "regeneracje" (bo poprzedni właściciel zaniedbał trochu)

 

152t1Q1.jpg?1

 

hurw5MS.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod=Piotrek]

Od 13.02.2014r wprowadzana zostaje na forum zasada, zgodnie z którą ograniczony zostanie maksymalny rozmiar zamieszczanych zdjęć.

 

 

Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli

[/mod]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn przez dłuższy okres bardzo mi się podobały a później jakoś się opatrzyły,patrząc z perspektywy czasu,wydaje mi się że trochę postarzały ogólny wygląd samochodu...

"full redy" oczywiście zostawiam sobie na zapas więc zawsze jest możliwość powrotu ;) jeden z ich większych minusów jest to że trzeba kombinować z przeglądem,niestety nie ma szans żeby przeszło na normalnej stacji diagnostycznej :cry:

smalec :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.