Skocz do zawartości

Szkolenie z autodetailingu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział z tym tematem, bo chyba w żadnym innym by nie pasował, jak coś to proszę o przeniesienie. Teraz do rzeczy...

 

Z wykształcenia jestem technologiem żywności, ale chciałbym spełnić swoje marzenie i zacząć pracę w autodetailingu. Doświadczenie mam takie: dużo teorii, trochę mniej praktyki. Moja decyzja o zmianie profilu zawodowego jest dosyć mocna i stanowcza. Obecnie szanse na znalezienie pracy w jakimś studiu autodetailingu z moim 'doświadczeniem' są raczej małe, więc postanowiłem zapisać się na szkolenie. Myślę, że pod okiem specjalistów z branży mógłbym nabrać na tyle ogłady w tematach praktycznych, żeby spokojnie zacząć szukanie pracy :)

Stąd moje pytanie do Was:

 

Czy możecie z czystym sumieniem polecić jakieś studio/firmę, która prowadzi szkolenia z zakresu autodetailingu ? Mam świadomość, że niesie to za sobą koszty, niemałe, natomiast jestem zdeterminowany i jestem na nie przygotowany.

 

Dodam tylko, że najbardziej interesuje mnie Warszawa i okolice. Natomiast każde inne miasto chętnie rozważę ;)

Ewentualnie może jakieś studio autodetailingu miałoby możliwość/chęć przyjęcia pracownika na praktyki/staż ? Swoją osobę bardzo chętnie przedstawię zainteresowanym mailowo/telefonicznie/najchętniej osobiście :)

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Kanar Customs prowadzi szkolenia.

 

Bardziej chodziło mi o to, czy może ktoś korzystał ze szkoleń, może wyrazić swoją opinię na temat fachowości/przydatności ? W samej Warszawie jest ok. 5 miejsc, gdzie można uczestniczyć w w/w szkoleniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie Warszawa ale solidnie szkolą w Katowicach

http://detailking.pl/page/23/auto-detailing

 

mój pracownik miał u nich szkolenie i mogę potwierdzić jakość na plus.

oczywiście nie udało się przekazać wszystkiego ale tak się poprostu nie da :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szkoliłem się u Krzysia, (KANAR CUSTOMS) satysfakcja gwarantowana ;) indywidualne podejście, na spokojnie, do dogadania w każdej sprawie, duża pomoc w zakupie sprzętu, kosmetyków, zawsze służy radą do tej pory nawet ;) Byłem u niego w Kwietniu 2013 na szkoleniu z korekty lakieru, powłoki kwarcowej, oraz skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szkoliłem się u Krzysia, (KANAR CUSTOMS) satysfakcja gwarantowana ;) indywidualne podejście, na spokojnie, do dogadania w każdej sprawie, duża pomoc w zakupie sprzętu, kosmetyków, zawsze służy radą do tej pory nawet ;) Byłem u niego w Kwietniu 2013 na szkoleniu z korekty lakieru, powłoki kwarcowej, oraz skór.

 

Osobiście nie byłem, ale znam osobę która była i opowiada w samych superlatywach. Widziałem prace tej osoby po szkoleniu i uważam, że warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest ktoś polecany :)

Poczekam, może jeszcze kilka opinii się znajdzie :)

 

A co powiecie ogólnie o pracy w studiu autodetailingu ? Da się z tego wyżyć ? Mówię oczywiście o pracy u kogoś, nie o prowadzeniu własnej działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szkoliłem się u Krzysia, (KANAR CUSTOMS) satysfakcja gwarantowana ;) indywidualne podejście, na spokojnie, do dogadania w każdej sprawie, duża pomoc w zakupie sprzętu, kosmetyków, zawsze służy radą do tej pory nawet ;) Byłem u niego w Kwietniu 2013 na szkoleniu z korekty lakieru, powłoki kwarcowej, oraz skór.

 

Osobiście nie byłem, ale znam osobę która była i opowiada w samych superlatywach. Widziałem prace tej osoby po szkoleniu i uważam, że warto ;)

 

Też znam osobę która się u niego szkoliła ba nawet 2 ! a ich prace wyglądają dla mnie mistrzowsko , ja szukam szkolenia w Okolicy Krakowa mam dużo bliżej :/ orientuje się ktoś czy ktoś takowe szkolenie prowadzi ? bo jeśli nic to pewnie będę musiał pomęczyć Kanara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień zamierzam skontaktować się z Kanar Customs w sprawie szkolenia. Z tego co wyczytałem to do spraw szkoleń podchodzą indywidualnie. W sumie to dla mnie lepiej ;)

Opisywane tutaj przypadki domyślam się, że dotyczą pracowników firm. Mimo wszystko czy ktoś orientuje się może na jakim poziomie Kanar Customs wycenia swoje usługi szkoleniowe ? ;)

Z tego co zdąrzyłem się już zorientować to przekrój cenowy szkoleń z autodetailingu w Polsce kształtuje się pomiędzy 750-1500 PLN za dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woof, dzięki ale wzrok mam w porządku :-] , liczyłem jednak na bardziej rozbudowane opinie, chociażby ilu dniowe szkolenie, jaki zakres szkolenia i co osoba biorąca udział w szkoleniu może powiedzieć o zdobytych w czasie jego trwania umiejętnościach i możliwości zastosowania ich w samodzielnej pracy. Takie subiektywne odczucie wzrostu skilla po szkoleniu ;) bo pewnie jakieś doświadczenie ta osoba miała, "coś tam widziała, coś tam robiła".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca_Jajcarz, Polecam Ci Kanara, co prawda nie bylem jeszcze u niego na szkoleniu ( wstepnie bylismy umowieni na grudzien- niestety moja praca narazie nie pozwoli mi na wzięcie dwóch dni wolnego) ale uzyskalem sporo pomocy, podeslal mi sporo materiału pomocniczego, pomógł kompletować chemie oraz narzędzia, podpowiedział jak ćwiczyć, co i tak przełoży sie na pozniejsze szkolenia.

Mam nadziej ze sytuacja firmowa szybko mi sie ustabilizuje i bede mogl spokojnie przejsc 3 dniowe ( wedlug mnie to takie minimum dla żółtodzioba, pasjonaty) szkolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.