Skocz do zawartości

Mainz Cherish


grabek246

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po testach widać że produkt super. Nakręciłem się i zamawiam. Oby tylko zapach nie gryzł się ze Stripperem.

Zapach w naszych wszystkich produktach (oprócz odświeżaczy zapachu) jest delikatny aby w miarę szybko się ulatniał (3-4 dni maksymalnie) i nie kolidował z innymi zapachami w samochodzie :good::good:

Daj nam znać jak się produkt sprawdzi w Twoim samochodzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mainz - właśnie otrzymałem przesyłkę z Cherish'em - na zdjęciach wszędzie jest różowy a ja dostałem jasno żółtego taki waniliwoy - czy to ten sam produkt, bo nigdzie nie było informacji że będzie zmieniony kolor?

 

mcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mainz - właśnie otrzymałem przesyłkę z Cherish'em - na zdjęciach wszędzie jest różowy a ja dostałem jasno żółtego taki waniliwoy - czy to ten sam produkt, bo nigdzie nie było informacji że będzie zmieniony kolor?

 

mcm.jpg

 

 

Pimps, tak jak pisałem wcześniej była jedna partia z wadliwym pigmentem natomiast nie zmienia ona ani trochę właściwości produktu czy jego zapachu. Obecne cherishe są już OK (zmienił się delikatnie kolor na bardziej ciemny) i nic poza tym. Przepraszamy za niedogodności :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny kolor jest różowy a nie ciemniejszy od żółtego - szkoda że nie doczytałem nigdzie przed zakupem bo zapłaciłem 100% ceny za produkt z wadliwej partii.

 

Jeżeli kolor jest problemem, mogę na swój koszt dosłać pigment. Proszę na PW dane do wysyłki. Produkt jak wspomniałem w 100 % jest taki sam (właściwości jak i zapach produktu). Nie wiem z którego sklepu pochodzi ta butelka, w tej partii było około 30 butelek. Problem był taki, że pigment zaczął tracić kolor miesiąc-dwa po jak został już dostarczony do sklepów. Gdzie nam się udało, tam został dostarczony nowy pigment a w nowych dostawach jest już cherish z prawidłowym pigmentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tego czy naprawdę kolor ma znaczenie jeżeli nie powoduje zmian działania środka?

Przecież na desce nie będzie różowy ;)

Ale sprawdzę produkt bo smaka narobiliście :)

 

 

Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz :good: mamy kilka na prawdę fajnych pozycji w ofercie, jednym z takich ulubieńców jest na pewno płyn do szyb, który sprzedaje się nie tylko do branży detailingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam choć bez testu bo jest już wystarczająco dużo, że cherish dobrze sprawdza się w deskach starszych hond, który struktura jest już fabrycznie lekko błyszcząca i ciężko znaleźć coś co poskromi dalsze, mocniejsze błyszczenie po naniesieniu czegokolwiek i za to duży + :)

 

Jednak ma też wadę. Zauważyłem, że po aplikacji na skórzaną kierownicę zwyczajnie po 1 i 2 jeździe samochodem pofarbował mi lekko ręce na czerwono. Oczywiście wystarczyło umyć ręce to nic trwałego jednak nie powinien tak zrobić tak mi się wydaje.

Dlatego uwaga na jasne spodnie czy inne ubrania gdyby komuś zachciało się obetrzeć tyłkiem po np. zaaoplikowanym siedzeniu czy czymkolwiek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam choć bez testu bo jest już wystarczająco dużo, że cherish dobrze sprawdza się w deskach starszych hond, który struktura jest już fabrycznie lekko błyszcząca i ciężko znaleźć coś co poskromi dalsze, mocniejsze błyszczenie po naniesieniu czegokolwiek i za to duży + :)

 

Jednak ma też wadę. Zauważyłem, że po aplikacji na skórzaną kierownicę zwyczajnie po 1 i 2 jeździe samochodem pofarbował mi lekko ręce na czerwono. Oczywiście wystarczyło umyć ręce to nic trwałego jednak nie powinien tak zrobić tak mi się wydaje.

Dlatego uwaga na jasne spodnie czy inne ubrania gdyby komuś zachciało się obetrzeć tyłkiem po np. zaaoplikowanym siedzeniu czy czymkolwiek. :)

 

Dzięki, testowaliśmy na tej samej hondzie którą posiadasz i faktycznie plastiki tam błyszcza już fabrycznie :)

W przypadku skóry cherish ogólnie nie jest do niej dedykowany, ale zależy też to od rodzaju skóry i ilości aplikowanego środka. W tym przypadku albo dokładnie nie wysechł albo została nałożona zbyt duża dawka. Pigment jest na bazie wody, więc jego doczyszczenie nawet na bluzce nie powinno stanowić problemu (u nas rozlał się na ściane i domył się samą wodą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Czytałem, kupiłem i testowalem.

Podzielam opinię poprzedników.

Kolor, zapach, aplikacja na oczekiwanym poziomie. Efekt na tworzywach Leona taki jak uwielbiam. Delikatnie przyciemnia nie zmieniając glasowosci materiałów.

Produkt daje podobny efekt do SV.

zobaczymy jak z trwałością i codzienną pielęgnacja.

Na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

Wkrótce kolejne produkty Mainz wyladuja w mojej szafie ale o tym w innych tematach...

 

DSC00002.jpg

 

DSC00003.jpg

 

DSC00007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otrzymałem dzisiaj Mainz Cherish, więc pospieszyłem na dwór i przygotowałem mały teścik ;). Plastiki umyte SG Interior Cleaner, wysuszone fibrą i odczekane 30 minut przed nałożeniem dresingu. Pozostawił on bardzo ładne wykończenie na plastikach Astry G, a dzięki zapachowi bardzo przyjemnie się pracowało :).

 

Najpierw pół na pół na desce rozdzielczej.

1_zpslsiolkan.jpg

 

Tutaj cała deska pokryta dressingiem, jakby kogoś interesowało co niebieskiego wystaje po lewej stronie, to jest to flok na konsoli środkowej ;).

2_zpsxfhwjxod.jpg

 

Progi :good:

 

3_zps5yuranvz.jpg

4_zpswwzqqid4.jpg

 

Tak wyglądy plastiki przed myciem i nałożeniem dressingu, niestety nie potrafię nauczyć rodziców i znajomych do uważania przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta.

5_zpsw9ilwrka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładania dressingu to czysta przyjemność, używałem do tego aplikatora z mikrofibry. Mieszkam na wsi i mam do tego szutrową drogę dojazdową, więc po kilku chwilach pojawia się delikatny kurz na desce rozdzielczej, na pewno mniej przywiera brud niż do PB NL, którego dotychczas używałem w AG. Na całą deskę rozdzielczą, progi i boczki zużyłem może z 3-5 ml testerka, który otrzymałem. Osobiście jestem zadowolony z tego dressingu i jeśli będę miał troszkę luźnych pieniążków, to wpadnie duże opakowanie Cherish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ciekawostka z dzisiaj.

Cherish poszedł na meble i sprzęt rtv.

Mina żony jak wróciła z pracy bezcenna.

Czym to zrobiłeś , że tak się nie świeci i pięknie pachnie?

Do tego lustra bri-10 i full home detailing.

Spróbujcie bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pora i na mój test :) Wybaczcie za jakość zdjęć zrobionych telefonem niestety nie miałem nic innego pod ręką.

Jak każdy tester Mainz otrzymałem w 100ml butelce z mini triggerem (to się chwali :good:)

7931460f77e1.jpg

 

Pierwsze wrażenie:

Dressing jest rzadki i świetnie pachnie truskawkami ;)

 

Test:

Plastiki wymyłem Shiny Garage Interior Cleaner

 

50/50 w Audi A6 :)

58d44dbc7383.jpg

055e7a716d42.jpg

5d670cbf92b3.jpg

 

oraz jedna 50/50 na jasnej desce w Fordzie Fiesta MK4 :)

a0756449b75e.jpg

 

Podsumowanie:

Z czystym sumieniem mogę polecić Mainz Cherish zwolennikom matu :) Dressing bardzo wydajny, dobrze przyciemnia plastiki, nakładanie aplikatorem przyjemne. Produkt przy swojej cenie 14,99zł/100ml lub 39,99zł/500ml jak najbardziej mi się spodobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.