Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

No, no.. Elegancko.. Szkoda tylko, że rodzyn schowany w garażu ;)

Mam wrażenie, że jak wchodzisz do Wydziału Komunikacji zarejestrować jakąś furę to kobitki już się ślinią na myśl o nadchodzących "MERCI" albo "Ferrero Rocher" i między sobą staczają swego rodzaju batalię która z nich wyciągnie "asa z rękawa" w postaci lepszych numerów rej. dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość z Was po zimowo, a przed sezonowe sprzątanie ;)

Na budę: Prewash -> 2 wiadra -> glinka -> mycie -> cleaner DG #652 -> Megs #26

A na szyby: AG CGP

A na opony: Nielsen Brilliance

 

Dziś też zawiały letnie papucie na aucie ;) Białe felgi - zobaczymy ile razy w tygodniu będę na myjnie z nimi zajeżdżał :ad:

 

Niestety zdjęcia komórką :(

2vbqwyg.jpg

2zhp89i.jpg

fy0q6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dziś trochę podziałałem. Miałem czyścić scenica ojca i ewentualnie mojego jak wystarczy czasu i sił aż tu nagle wpadła siostra i pokazała jak jej skoda obecnie wygląda więc to stało się największym wyzwaniem. Nie ma tu mega operacji, ot zwykłe czyszczenie w wersji ekonomicznej.

 

Skoda dostała odsmalanie, mycie mixem (apc nielsena, piana SG, szampon Sonax), suszenie, czyszczenie wnęk drzwi, odkurzenie plastików we wnętrzu, mycie wycieraczek, odtłuszczenie szyb, nałożenie BSD na lakier i kołpaki ( :D ), NW na szyby i k2 bold na opony. Auto nigdy nie polerowane, od nowości w jednych łapach i prosi o jakieś odświeżenie lakieru ale to może kiedyś ich namówię.

 

Scenic oraz e46 w grudniu miały odświeżany lakier i nałożonego PNS'a. Francuz to typowe auto weekendowe :o i zawsze nocuje w garażu. Myte dopiero drugi raz od nałożenia. E46 codziennie robi minimum 80km i często weekendy spędza pod chmurką. Dwa razy zmuszony byłem atakować proszkiem. Oba auta po każdym domowym myciu dostają BSD ale w bmw kropelki już coraz słabsze. Renault można myć samą myjką i brud ucieka.

 

Oba auta umyte Sonaxem nabłyszczającym, wysuszone i nałożony BSD. Na koła tez k2 bold.

 

A na deser kilka zdjęć:

ccPUZ6r.jpg

i7sSBYF.jpg

YaUgmvH.jpg

LWlKhrQ.jpg

D6aGoWl.jpg

JvnjVoR.jpg

be34gdy.jpg

rAUKOl5.jpg

u5L9uwV.jpg

D6aGoWl.jpg

ziQnqtD.jpg

qq2UXL9.jpg

bewfGwG.jpg

3HxPEqC.jpg

H8CJCKB.jpg

2eKMq0w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda za oknem ładna, więc znalazła się też chwila na ogarnięcie czterech kółek.

 

Akcja:

- pianowanie,

- mycie na dwa wiadra,

- bsd na lakier,

- dressing na opony i plastiki.

 

DSC_8673fb_zps9exxjlnl.jpg

 

DSC_8650fb_zpsxzj2qg2k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro spot to trzeba było ogarnąć ten chlew zimowy :cool:

Piana(tenzi super green+BH surfex),mycie na dwa wiadra(SG S&B),tenzi prix, prickbort,glinka,IPA...i końcówka typowo na wygląd,a nie długie dystanse:Achilles prep,PB Black Hole,PB nattys wax..Gumy,plastiki:plaststar,felgi PB wheel sealant

d789d01cda1aa0e13fd3de3360a15b.jpg Uploaded with fotem.pl

8ebcfcd6e2186e7160a9fcb0e898.jpg Uploaded with fotem.pl

cdfda0bbefc4258b8e1c3f8ab3ed74.jpg Uploaded with fotem.pl

 

Foty z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąg dalszy ......

 

ogarnąłem koła zimowe od F02 ( jak zobaczycie wewnętrzna cześć MASAKRA - pol litra IRONX i cala masa innych środków )

przy okazji dostało się letnim od Kugi .

 

 

IMG_4158.jpg

IMG_4163.jpg

IMG_4164.jpg

IMG_4166.jpg

IMG_4171.jpg

IMG_4177.jpg

IMG_4187.jpg

IMG_4188.jpg

IMG_4193.jpg

IMG_4194.jpg

IMG_4196.jpg

IMG_4199.jpg

IMG_4200.jpg

IMG_4202.jpg

 

Multi odebrane z lakierowania czeka na mody ...

-reflektory xen+ led ori VW

-program

-wymiana naklejek edycja 25 na nowe

 

IMG_4203.jpg

IMG_4204.jpg

IMG_4205.jpg

IMG_4206.jpg

 

 

....

 

-- 21 mar 2015, o 22:55 --

 

Mistrzowskie V50 gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.