Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś a w sobotę, a zdjęcia dopiero miałem czas dzisiaj zrobić.

 

20160509_170918.jpg

20160509_170908.jpg

20160509_170935.jpg

 

Mycie zgodnie ze sztuką, wosk FK 1000p, na opony i elementy gumowe SG B2B, plastiki meguiar's trim detailer, szyby NW Autolandu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś brudas ogarnięty z zewnątrz:

- Prickbort,

- SG Iron Off,

- Piana Magi,

- SG truskawka,

- SG Pure Black Tire Cleaner,

- SG B2B,

- SG Perfect Glass Cleaner,

- Meguiars Gold Class Trim Detailer,

- DJ lime Prime lite

- DJ Purple Haze - pierwszy raz na "własnej" skórze ;)

 

DSC_1733.jpg

DSC_1737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

640450 będziesz modził coś tą corsę czy taką zostawiasz ? może jakieś alu chociaż ?

 

Alu na pewno jakieś wpadną, ale na razie krucho z kasą, no chyba że jakąś fajną robotę wynajdę :P Wprawdzie auto rodzinne, wzięte pod własne skrzydła, ale na razie z pensji studenckiej cienko. Na przyszłość mam w planach alufelgi plus albo spojler, albo wymienię zderzak. Przy 1.2 nie ma co szaleć, ale na razie nie jestem jedynym właścicielem, więc muszę po części wziąć zdanie innych (nie wiem na kogo kiedyś przejdzie), poza tym na ten moment wszelkie modyfikacje musiałyby być robione w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozkminiałem, że dawno filtra paliwa nie wymieniałem...

Udałem się wczoraj do znajomego do sklepu. Mówię co chcę, pytam co ma i po ile...

No i tak:

- Bosch 76 pln,

- Delphi 55 pln,

- oryginał 75 pln.

 

No to mówię, że chcę oryginał. Będzie na jutro, czyli dziś do odbioru.

 

Dziś jadę do niego po odbiór, dostaję eleganckie pudełeczko obrandowane Peugeot/Citroen. Otwieram, wyciągam filtr, a tam Delphi :D

Mówię do znajomego, że fajnie kombinują, 20 pln za pudełko :)

 

Znajomy za telefon, dzwoni do hurtowni i mówi jaka sytuacja. I słyszy, że Delphi robi na pierwszy montaż i to jest oryginał :)

No to mówię, że w takim razie wolę zamiast 75 pln wydać 55 pln za Delphi i mieć to samo :)

No to na jutro będę miał "oryginał" w pudełku Delphi.

 

Żeby coś podziałać przy aucie kupiłem kabinowy i powietrza. Obydwa HART, ale świadomie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek-drummer, szczerze powiedziawszy nie miałem warunków do umycia a auto było tylko skurzone w ciapki po mżawce :kox: Najpierw poszedł proszek, potem piana i wszystko zostało ładnie domyte ;)

 

hshadow14, mieszkam w Bytomiu ale auto nie jest na mnie także kiedyś możemy się zgadać na pogawędke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w mondeo wymienialem klocki na tył , kupiłem Ferodo a w środku instrukcja z logo Trw/lucas . Naprawdę to normalka. Mój kumpel pracuje w firmie produkującej klocki właśnie i mówi że pakują nie raz partie w pudełka magnetti marelli i idą do fabryk fiata .

A najlepszy przykład to części do BMW . Kupując a w aso zdrapane jest logo bodajże Febi lub Lemforder i na odwrót kupując Febi bądź Lemforder zdrapane jest logo BMW a cena nie raz mniejsza o min 50% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie robimy rzeczy dla Hella, herth+buss i wszystko jest made in germany.

 

A w temacie, godzinę temu odebrany z paczkomatu filtr powietrza Pippercross i po chwili wylądował w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.