Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem na przód większe zaciski i tarcze (było 300mm jest 313mm oryg Sharan'a zacisk ) i do tego tarcze Zimmerman Sport i klocki ATE.

 

Przed:

y4J0pOR.jpg?1

Po:

kWfjyvR.jpg?1

Porównanie:

vyiOSrz.jpg?1

m0IQkQK.jpg?1

I z założonym kołem:

RAgTXjR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zimmermany zdecydowałem się z powodu a) stosunkowo małego wyboru nawiercanych tarcz w realnej dla mnie cenie do mojego pojazdu oraz właśnie pozytywnych opiniach.

 

Więc mam nadzieję, że nie będzie z nimi problemów :-) Ale już za jakiś czas zdam relacje, bo mają co hamować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, jak już piszesz... ,to uwzględnij konkretne modele tarcz / klocków... ,a nie:

brembo+ferrodo
:wallbash:

 

Nie bronię tu żadnej marki... ,lecz takowe ogólniki wprowadzają tylko zamieszanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem, że przeciekała mi tylna lampa :zly: Rozkleiła się cała górna górna część łączenia klosza z obudową... Szybkie płukanko co się dało i sklejenie na nowo :)

Rozklejać nawet nie próbowałem, żeby wyczyścić porządnie. Bardziej opłaci się kupić używkę w dobrym stanie niż tracić nerwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre o mnie chodzi? Jeśli tak, to jest kupiony od pierwszego właściciela, sprawdzony Lexią, a do tego w Danii przy każdym przeglądzie jest spisywany przebieg :) także o przebieg to ja się nie martwię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pięknego słonecznego dnia pojechałem na myjnie a po myjni próbowałem hologramy usunąc :evil: ręcznie Ultimate compound bo poprzedni własciciel polerke robił :zly: Musze przyznac ze robiłem tylko drzwi i jeden panel z tyłu bo na więcej czasu nie strarczyło :/ Efekt jeszcze daleki do ideału ale dużo hologramów znikneło :-] W koncu nie musze sie wstydzic jeżdząc po miescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pięknego słonecznego dnia pojechałem na myjnie a po myjni próbowałem hologramy usunąc

Moment moment, pojechałeś na tzw. komplecik i próbowałeś potem polerować ręcznie UC? :o

 

 

jak sie insi sprawuje ? jak odczucia ? zadowolony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pięknego słonecznego dnia pojechałem na myjnie a po myjni próbowałem hologramy usunąc

Moment moment, pojechałeś na tzw. komplecik i próbowałeś potem polerować ręcznie UC? :o

 

Auto było brudne a nie mam mozliwosci umyc auta pod domem. Na tej myjni na poczatku nakładaja aktywną piane, odczekują i ją spłukują myjką cisnieniową poczym jest mycie własciwe rękawicami i potym znowu spłukanie mujką. Na końcu wycieranie do sucha. Wydaje mi się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.