Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj testowałem tlenek ceru. Tylna szyba porysowana od wycieraczki która nie miała już gumy. Zostały grubsze rysy które pewnie też dałoby rade usunąć ale musiałbym polerować chyba cały dzień. To zajęło mi 2,5h. Może za tydzień znowu trochę przelecę :ad:

 

Przed:

7a393b7f21b89195med.jpg

 

Po:

b16d76c2ef2db5bbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend zmieniony olej skrzyni biegów MTF Honda oraz płyn chłodniczy. Kupiłem i podłączyłem subwoofer Bose z Mazdy 6. Teraz jest duuużo lepiej.

 

Dodane po 1 minucie 50 sekundach:

No i przyszły mi zaciski z Type R, które dzisiaj wyczyściłem i pomalowałem. Jutro pójdzie druga warstwa, napis Type R będzie czarny. W maju wpadną nowe tarcze i klocki tylko jeszcze nie wiem jakie. Jutro przyjdzie paka z poliuretanami, narazie tylko tuleje stabilizatora, ale muszę je wymienić, bo te na aucie już są zmęczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych rzeczy do zrobienia w hondzie :) chociaż w podobnej kasie można spokojnie dostać komplet z accorda VIII Type s i wtedy masz 320mm i dopiero wtedy masz Hebel :) do tego jakiś bbk na tył na jakieś 290-310 mm i stajesz w miejscu :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj lakier po zeszlo rocznej korekcie wyglada bardzo ladnie - ale mimo to praca na DA o takim malym skoku jest czasochlonna. Apetyt rosnie w miare jedzenia i po kilku latach zabawy w detailing chcialo by sie robic odświeżanie lakieru szybciej...

 

Ja po jednej korekcie własnego auta, które nie widziało myjni szczotowej zapragnąłem rotacji. Po zakupie rotacji życie stało się prostsze. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmwsrc, wlewam do wszystkich moich aut. W przypadku tego golfa, ciężko coś powiedzieć - nowe auto, mało przejechałem na tym preparacie. W Vectrze mam wrażenie jakby delikatnie mniej kopciła (diesel po chipie), natomiast w golfie IV silnik zaczął pracować ciszej.

 

Ile w tym efektu placebo, ciężko powiedzieć ;) Koszt preparatu nie jest wygórowany, a ja śpię troszkę spokojniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.