Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem koła na zimowe (zabezpieczone Gyeon rim i tire), umyłem całe,nałożyłem Gyeon cure, nałożyłem na szybe Gyeon Viev, wyczyściłem skóre Colourlock (męcząca robota ) i zabezpieczyłem Gyeon Leathercoat :) Jak będzie chwila lub juz chyba na wiosne muszę wyprać podłogę i doczyścić porządnie plastiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu, po trzech tygodniach :mrgreen: udało mi się znaleźć czas na porządne odkurzenie limuzyny, przetarcie deski i umycie szyb, natomiast wisienką na torcie została zawieszka Scentway London Club. :)

A na dniach, jeśli pogoda pozwoli, zabieram się za mycie z zewnątrz według naszych detailingowych "przykazań" ;).

W końcu trafiło się trochę wolnego czasu to trzeba korzystać z okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siadło mycie z pianą SG na wstępie

Później hybryda pro detailera z beads spray waxem

A dzisiaj zmarzło a teraz zimóweczki zagościły w obu wozidłach :good:

d4D4IJH.jpg

6lr7sF3.jpg

Trochę się im zmarzło ;)

kn2DXau.jpg

I już sezon pożegnany :cry:

68akRiG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lawety juz były grane przez 17kkm, ciekawe co dalej

 

Nie dali Wam takiej specjalnej kartki przy odbiorze auta? Laweciarz przybija na tej karteczce stempelki z mini lawetą i każdy stempelek to rabat w wysokosci 3 procent na zakup nastepnego mini. 10 stempelków to jackpot i odkrywają się nowe nieodstępne kolory, wersje wyposażenia i silniki w konfiguratorze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcą w MB za zmiane opon? W BMW w Jankach "życzą" sobie 450 PLN brutto za przełożenie opon na felgach niezależnie od tego jaki rozmiar i czy jest to ROF czy nie i czy ma/nie ma czujników ciśnienia. :mrgreen: U wulkanizatora 0,5 kilometra dalej, który zajmuje się tylko oponami a nie milionem innych rzeczy a oponami "sezonowo" żeby dorobić ogarnął to za 140 zł z fakturą... też miał ładną kanapę, gres na podłodze w poczekalni no i postery/kalendarze z gołymi babami na ścianie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janki to biedniejszy target okolicznych bambrów stąd niższe ceny :D . Tutaj są magistry co 5-kami F10 kombi wjeżdżają na pole w czasie zbiorów/żniw i czynnie asystują/ładują towar. Drugi inzynier co hoduje karpie wrzuca ryby do bagażnika X5-i wyłożonego tylko folią...a wypalone pety wysypują sie zewsząd ze schowków. Chłopaki na serwisie mówią, że smród jest nieziemski.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ostatnio zaniedbałem swoje auta, trzeba było nadrobić...

 

Na początek A4 B6: wymiana przepływki, wymiana przelewów między wtryskami, wymiana tarcz i klocków, regeneracja zacisków, zmiana kół na zimowe...

 

oEt8Sph.jpg

 

RKyLzPG.jpg

 

aGbSvXT.jpg

 

zCrLeoN.jpg

 

3mqz7GI.jpg

 

LaN2gkx.jpg

 

ThoKaOP.jpg

 

On3dhOz.jpg

 

BMW 5 E39: czyszczenie kolektora dolotowego + EGR, wymiana podciśnienń, czyszczenie zaworków podciśnienia, czyszczenie kanałów w głowicy

 

Przy okazji można zobaczyć jak składa auto Bosch Serwis, silikonu nie żałują...

 

PC6NHD9.jpg

 

aa5sxuX.jpg

 

hZQGZFI.jpg

 

Pt0oErb.jpg

 

vtlMcS0.jpg

 

2RLzNMg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.