Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stosowałem pierwszy raz , nie zmieniając rodzaju oleju , ale z oryginalnego Fordowskiego czyli Castrol'a przeskoczyłem na AmsOil .

Kumpel u któego zmieniałem mówi że oni leją do każdego auta przed wymianą płukanki od LiquiMolly i klienci nie narzekają

Czarne leciało po Millersie, teraz mam Penrite 0W50, zobaczymy co po nim będzie ;)

A z tym czarnym, to z przymrużeniem oka ;)

 

PS. jak ja nie lubię, jak używacie postimage.org, którego w pracy blokują :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, kołpak, lusterko i kierunek kupiłem w ASO, wgniotło cześciowo udało się wyciągnąć, a błotnik poszedł w kolor :) Lakiernika mamy super, zero skorki, kolor trafiony w punkt, także ogólnie bez miernika nie da się poznać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESZ POLECAM CYTRYNA I GUMIAKA, OSTATNIO MNIE ROBILI CHOPAKI PODLOGE WE MOJEJ FÓRZE BO JAK JA ŻEM OSTATNIO GAZU NA FULA ZATANKOWAL TO TYLKO POSZET CHUK I PODLOGI NIE MA I BUTLI NIE MA ALE CHOPAKI SZYPKO SE PORADZILI I DUZO NIE WZIELI

POLECAM !!!!

 

[mod=Piotrek]Rozmiar zdjęcia :acute:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem gdzie dać ale tutaj chyba najlepiej pasuje ;)

 

do Clio zakupiona nowa rolka na 2k16 ;) cześć planu zrealizowana !!

także no, Francuz też może wyglądać :D

 

0ecidKZ.jpg

qNckNAI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KapselK, 18 cali 8,5 przod 9,5 tył opony 205/35 ;) Turasy do mnie piszą jak to upchałem taka sytuacja :D:-]

buka, myślałem nad tym ;) ale chyba zostanie tak jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KapselK, zrobione może ze 100metrów podczas przymiarki ;) koła mierzone na jednej stronie ;) lekko przyciera przy skręcie o nadkole ;) ale nadkola w Cleo są plastikowe także sie poddają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, przód tak jak jest na zdjęciu jest idealnie równo z nadkolem, w sensie rant felgi ;) i dystans chyba wleci aby wypchnąć te felgi tak co by rant felg wyszedł ;) tył wystaje około 1cm ;) dystanse miałem na poprzednich felgach 5mm przod i 20mm tył ;) felgi miały 7j i trzebabyło je troche ratować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał szeroką stal, ale jeszcze myślę nad szerokością. Nie chce poszerzać nadkoli z tyłu, rolować bym też nie chciał dlatego muszę to przemyśleć, ale maksymalnie chyba przód 8,5" a na tył 9,5" . ;)

 

Clio wygląda świetnie na tych kołach. :good: Kolor zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludwik93, to tym bardziej zazdroszczę. W tych czasach gdzie prawie wszystko już było unikalna felga to skarb. Nie wiem jak w Clio bo nie interesuje się marką, ale np. w takim e36 weź włóż jakąś fajną felgę jak wszystko już było. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.