Skocz do zawartości

Kilka przemyśleń na temat różnych wosków itp.


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Ociepli się, do Wawy przyjedziesz i coś zorganizujemy

popracuję nad tym:) może się uda;p bo jak widziałem zdjęcia z waszych spotkań, to kusi, oj kusi..

Jestem przekonany że się uda ;)

 

 

 

 

CleanerFreak, jaki odpowiednik Concorso wskazałbyś w palecie Zymola?

też mi to pytanie po głowie chodzi:) czekam na odpowiedź;)

Uff, bardzo ciężkie pytanie (płacz na najwyższym poziomie :D ).

 

Z którym woskiem porównać? :dontknow:

Pod jakim względem? :dontknow:

… odpowiednik pod jakim względem? ceny? wydajności, trwałości czy efektu?

Dodałbym: zapach? Opakowanie? Łatwość aplikacji?

 

 

Moim zdaniem bardzo ciężko porównać i jestem skłonny twierdzić: odpowiednika do Swissvax Concorso nie ma. :?

 

 

 

Zymöl Concours jak również Destiny mają inne zalety aniżeli Swissvax Concorso i ciężko je „jeden do jednego” porównać.

Destiny jest bardzo fajny, łatwy w aplikacji i moim zdaniem nadaje jeszcze lepszy blask. :roll:

Bardzo lubię nim "pracować" i zaliczam go do moich ulubionych.

Ale lepszą głębię koloru od Concorso? :idea:

Hmm… 8-)

 

Są to tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia, a wypowiedziami innych „zainspirowany” nie jestem.

 

Staram się obiektywnie testować i porównywać (najchętniej nie sam, tylko z innymi osobami), ale nie wiem na ile moja podświadomość jest silna i decydująca - przecież nigdy nie robiłem z tego tajemnicy, iż góry szwajcarskie i czarne opakowania wosków bardziej mi się podobają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupiłem okazyjnie zestaw Swissvax Entry collection, w którym jest wosk Samurai do aut japońskich, czy będę zadowolony z efektu na lakierze Bmw czy lepiej zamienić się na inny wosk :?::D powiecie żeby przetestować oczywiscie test zrobię, ale już teraz zastanawiam się czy lepiej sprzedać Samurai'a, dołożyć i kupić blau-weiss lub Zymol Carbon, wolałbym Concorso ale cena troche nie taka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat mam to samo auto i od zawsze dbam o jego lakier. Początkowo były to produkty Megsa (Gold Class) i już wtedy wyglądowi auta nic nie można było zarzucić. Od kiedy przeskoczyłem na Swissvaxa (teraz Concorso) to muszę jasno powiedzieć że różnica w głębi i połysku jest bardzo duża. Widzę to ja i moi znajomi pytając co takiego z autem zrobiłem. Mimo że przywykłem do takiej prezencji auta to czasem zdarza mi się zaniemówić gdy spojrzę na auto stojące w sztucznym świetle na stacji benzynowej. Na Megsie tak NIE wyglądało.

 

To, jak bardzo ta różnica jest dla kogoś widoczna i ile jest gotów za to dopłacić to jego indywidualna sprawa, ale różnica jest. Osobiście kupiłbym Crystal Rock bez zastanawiania, gdybym tylko był gotów tyle na to wydać. Przy obecnych zarobkach i potrzebniejszych wydatkach byłoby mi jakoś głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jako że nie chcę zakładać nowego wątku bo to ani test ani głęboka refleksja.

Kiedyś zakupiłem sampler RG 42 nikt tego nie testował, więc postanowiłem sobie przesmarować auto. Jako że sampler jest strasznie mały to robiłem to ręcznie.

Bardzo ładny zapach, fajnie się dociera. Chociaż jak było grubo to się trzeba było namęczyć. auto bez korekty. jako Cleaner Dodo LPL

po 1100km i miesiącu wygląda tak.

 

 

Widać że już pada, kropelkowanie słabe, ale wodę ładnie odprowadza. Auto po trasie w deszczu w sumie suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.