Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Firma , w której pracuje zeszła całkowicie na psy! Z racji tego , że oferują szkolenia , a normalnie zbyt dużego zainteresowania nimi nie ma , to co niektórym zaczeli obiecywać prace , a sam kurs płatny na raty . A żeby mieć pewność , że kurs bedzie spłacony, to nowi przychodzą , a starzy pracownicy są zwalniani żeby nowym zrobić miejsce :kox::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczka z właścicielem fanpage odnośnie konkursu :)

Zostałem obrażony jako 'Typowy Polaczek' i mam sobie kupić maść na ból dupy (komentarz, który został dodany po zrobieniu ss). Zasady konkursu zostały zmienione aczkolwiek wkurzył mnie fakt, że właściciel fanpage mimo wszystko wolał mnie trochę powyzywać niż przyznać się do bezsensu tego konkursu.

vTqnO9n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej odciąć się w ogóle od mediów - wyrzucić z domu telefon, komputer, telewizor i radio. Korzystać z takich mediów trzeba z głową, a wtedy na pewno nie będziemy mieli żadnych problemów.

 

Mi dzisiaj na nerwy działali idioci, którzy uważają się za Panów szos. Jeśli ktoś jedzie z naprzeciwka Suv'em to z upartością osła trzymają się wyjeżdżonych śladów na środku drogi, mają wielki problem aby zjechać na śnieg i trzymać się swojego pasa, potrafią jedynie wymachiwać swoimi nędznymi kończynami jacy inni kierowcy są źli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej odciąć się w ogóle od mediów - wyrzucić z domu telefon, komputer, telewizor i radio. Korzystać z takich mediów trzeba z głową, a wtedy na pewno nie będziemy mieli żadnych problemów.

 

Nie wyolbrzymiaj już. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj na nerwy działali idioci, którzy uważają się za Panów szos. Jeśli ktoś jedzie z naprzeciwka Suv'em to z upartością osła trzymają się wyjeżdżonych śladów na środku drogi, mają wielki problem aby zjechać na śnieg i trzymać się swojego pasa, potrafią jedynie wymachiwać swoimi nędznymi kończynami jacy inni kierowcy są źli.

Ci w starych Transitach też są nieźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ubezpieczony. Plus w "standardzie" nie proponuje ubezpieczenia. O takiej opcji dowiedzialem się dopiero od czwartego konsultanta...

Wymiana wyświetlacza to 800zeta w plecy.

 

Fon wylądował płasko wyświetlaczem na kafelkach, gorilla nie uszkodzona, ramka nie uszkodzona a wyświetlacz się rozpłynął.

Na lumie 930 jest baaaardzo mało pokrowców, a już takich ktory przekona kobietę do zakupu to ze świeczką szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ubezpieczony. Plus w "standardzie" nie proponuje ubezpieczenia. O takiej opcji dowiedzialem się dopiero od czwartego konsultanta...

Wymiana wyświetlacza to 800zeta w plecy.0

a nie możesz uruchomić ubezpieczenia a później tel naprawić? W TM w ciągu 3 miesięcy od zakupu możesz wziąć ubezpieczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ubezpieczony. Plus w "standardzie" nie proponuje ubezpieczenia. O takiej opcji dowiedzialem się dopiero od czwartego konsultanta...

 

Wymiana wyświetlacza to 800zeta w plecy.0

a nie możesz uruchomić ubezpieczenia a później tel naprawić? W TM w ciągu 3 miesięcy od zakupu możesz wziąć ubezpieczenie

 

Coś tam się myśli... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.