Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Uwierzcie mi, że chciałem nie popuszczać, moja żona jest prawnikiem, mamy kancelarię prawną.

Tylko okres przed świąteczny spowodował, że wolałem mieć mandat 50 zł i po sprawie niż toczyć batalię za gówno przez kilka miesięcy.

Siedzę i nie daje wiary że taka sprawa mogła się tak skończyć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to forum straciło urok jaki miał kiedyś teraz to takie nijakie jednokolorowe bez polotu bez finezji jednym słowem wielkie g..no. Tematy nieposegregowane według kalendarza, czyli najnowsze na samą górę dno dna i kilometry mułu. Kiedyś po 4-5 piwkach wchodziłem na forum i potrafiłem odnaleźć bez problemu wszystko teraz to nawet na trzeźwo się nie da tego ogarnąć jednym słowem dramat. Ale myślę, że zostanie to naprawione bo inaczej to h....a z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już od jakiegoś czasu na parkingach przy CH obowiązują zasady ruchu drogowego i można wystawiać mandaty.

parking pod CH to teren prywatny a na terenie prywatnym policja i sm mało mogą, chyba że mają zgłoszenie ze strony właściciela terenu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo policjant twierdził że jak został wezwany to daje nam po 300zł bo to kolizja czy coś takiego...

Spędziłem w tym zamieszaniu 3 godziny więc kiedy powiedziałem, że wniosek do sądu chcę a nie mandat to chciał nam zabrać prawka.

Nie dawno pytałem się jak można stracić prawko podczas wypadku :) , dziś już sam mało go nie straciłem, okres świąt a ja do czasu sprawy latał bym bez prawka:(

Poprosiliśmy o łagodne potraktowanie i wynik był taki że załapaliśmy się po 50 zł z wykroczenia.

Szkoda gadać , pewnie że można by było walczyć tylko o co...?

I potem latać po sądach.

jakiś debilizm !! jak można stracić prawko za stłuczkę parkingową ?! jak tak dalej pójdzie to zabiorą nam prawko jak ktoś mocniej drzwiami w aucie trzaśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk działa! Żegnaj laptopie

Mnie wkurza, że mi nie działa :oops:

 

[edit]

 

Już działa :mrgreen:

NIe wiem o co ten krzyk - zainstalowałem - nie da się tego używać do czytania forum. Zmiana silnika była bezsensu:)

Zostaje przy przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Tapatalk działa! Żegnaj laptopie

Mnie wkurza, że mi nie działa :oops:

 

[edit]

 

Już działa :mrgreen:

 

Zainstalowałem Tapatalka na telefonie, odpaliłem - działa ale... nie widzę różnicy w stosunku do tego co było wcześniej :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk działa! Żegnaj laptopie

Mnie wkurza, że mi nie działa :oops:

 

[edit]

 

Już działa :mrgreen:

NIe wiem o co ten krzyk - zainstalowałem - nie da się tego używać do czytania forum. Zmiana silnika była bezsensu:)

Zostaje przy przeglądarce.

 

mam identyczne spostrzeżenia. Zainstalowałem, otworzyłem dosłownie raz i usunąłem z iPada. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Wy piszczecie ? Ktoś używał z Was dłużej tapatalka?

Forum się sypało to chyba każdy zauważył. Zmiana na pewno na plus a że ktoś się nie odnajduje to niech się teraz poczuje jak nowy użytkownik który pierwszy raz widzi forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mi się tylko uśmiech na usta ciśnie, jak sobię przypomne co użytkownicy wypisywali przy ostatniej dużej zmianie wyglądu forum - "za ciemno, głowa boli, nieczytelne" etc etc ;) tylko, że niewiele jest już tu osób które to pamiętają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tylko uśmiech na usta ciśnie, jak sobię przypomne co użytkownicy wypisywali przy ostatniej dużej zmianie wyglądu forum - "za ciemno, głowa boli, nieczytelne" etc etc ;) tylko, że niewiele jest już tu osób które to pamiętają ;)

I krzyczeli kiedy dostaniemy Tapatalka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś przereklamowany ten cały Taptalk. Nie wiem co jest w nim fajnego. Chyba, że ktoś ma telefon z małym wyświetlaczem to może i zrozumiem, ale ...

 

widać, że mało lub wcale z tej aplikacji nie korzystałeś

 

wielkość wyświetlacza nie ma znaczenia, nie ma chyba lepszej bezpłatnej aplikacji do korzystania z for internetowych na telefonie, mówiąc krótko wolałbym korzystać z 3,5 cala przez tapatalk niż z 5,5 przez przeglądarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Benzyna 1.4 16v. Wg strażaków centrum pożaru przy akumulatorze (obok jest skrzynka bezpieczników, o awarii modułu ABS skutkującego pożarem swego czasu pisano). Samochód nie lepiony, nigdzie nie było żadnych szmat, drutów, uszczelek własnej roboty itp.

Z auta nie zostało nic. W 14 minut od zauważenia do przyjazdu straży sfajczyło się absolutnie wszystko, co nie było żelazem (aluminium poszło z dymem, nawet akumulator się stopił!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.