Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos pomysl co to moze byc?

Czyzby szyba byla zle wyprofilowana? :/

 

Może być, że popłynęła, odkształciła się. Jaki rok produkcji szyby? W jaki sposób, w jakiej pozycji była przechowywana?

 

Kurcze musze looknac na rocznik.Firma Benson.

A jak przechowywana byla to pojecia nie mam..

Zamowilem wymiane przyjechali wymienili i tyle wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj wkurzyła utrata stówki...za parkowanie...na szerokim chodniku, gdzie stały też inne auta. Wychodzę z banku a tam stoją i błyskają. Już prawie odpaliłem auto a ten wyskoczył i do mnie macha. Tłumaczę, ze nieświadomie itd. ale nie, wyniki muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z pieskiem Bokserem na spacerze w lesie ale zobaczył sarnę i poleciał za nią :x 4h poszukiwań i nie ma go :wallbash: Dobrze że Face może pomoże bo wiem że był 3 km dalej od mojej miejscowości :cry: Mam nadzieję że go znajdę jutro od rana poszukiwania :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje, ja po 2 ucieczkach oduczylem sie swoje prowadzac bez smyczy w lesie. Chocbys byl Ben Johnson to z instynktem nie wygrasz (czytaj nie ma szansy na dogonienie psa w lesie). W moim przypadku po 15 minutach krzyku udalo mi sie znalezc suke, ale oczy miala dzikie na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mam berneńczyka i wiem coś o uciekaniu. Poprzedni kaukaz potrafił leżeć na linii ogrodzenia przy otwartej bramie, a ten... tylko czeka na okazję. Współczuję i mam szczerą nadzieję, że się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos, to mój pies w sierpniu uciekł, gdy zanocowałem u mojej dziewczyny i został u niej na podwórku. Zrozpaczony zacząłem go szukać, a ten znalazł się... u mnie. Skamlał podobno pod bramą i sąsiad go wpuścił... także może być podobnie i u Ciebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z pieskiem Bokserem na spacerze w lesie ale zobaczył sarnę i poleciał za nią

 

Między innymi dlatego jest chyba zakaz puszczania psów luzem w lesie.

Przykro mi, że pupil dał nogę, mam nadzieję, że się znajdzie, szczerze.

 

Dodane po 1 minucie 33 sekundach:

Szacun za nieucinanie ogona i uszu :good:

Ogony cięte już chyba od dawna są passé, a uszy to chyba na klej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

680083 Między innymi dlatego jest chyba zakaz puszczania psów luzem w lesie.

Tak, jest zakaz.

 

Szacun za nieucinanie ogona i uszu :good:

Ogony cięte już chyba od dawna są passé, a uszy to chyba na klej ;)

Tu też reguluje ustawa- art 6 ust 1a oraz ust 2 pkt 1 ustawy o ochronie zwierząt. Choć szczerze to niektórym psom nie pasują długie ogony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, to nie chodzi o "pasowanie" długiego ogona, zlitujcie się.

skoro ktoś a raczej właściciel - idiota, obcina psu ogon czy suszy, żeby był "ładniejszy" to od razu powinien dostać w mazak.

 

kiedyś stosowało się to np u psów myśliwskich ale na pewno nie ze względów estetycznych a praktycznych! w tej chwili w większości krajów jest to zabronione.

 

nie mogę znieść, kiedy ludzie robią krzywdę zwierzętom, sam wziąłem psa z adopcji, chudy, wystraszony, nieufny. 5 letni. a tak wygląda teraz! moje 60kg szczęścia!

4852e46351b9f.jpg

 

Gesiu, oby się piesek znalazł!! Trzymam kciuki.

Na spotkaniach z behawiorystą, dowiedziałem się, że kiedy pies nam ucieka nie powinniśmy biegać i go szukać tylko stać w tym samym miejscu i czekać aż wróci. Podobno w większości przypadków wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też reguluje ustawa- art 6 ust 1a oraz ust 2 pkt 1 ustawy o ochronie zwierząt. Choć szczerze to niektórym psom nie pasują długie ogony.

Wiem, że nie wolno, ale szara strefa nadal kwitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

680190 Nie tyle wkurzyło, co zażenowało: Black Friday PL. Ceny takie jak miesiąc przed promocją, albo kosmetyczne obniżki. Bezsensowny hype nakręcany po to, żeby wyrzucić leżaki magazynowe za 10% obniżką. :lol:

 

Zgadzam się z Tobą :good:

W PL to tylko takie hasło reklamowe ,,Black Friday" które nie ma nic wspólnego z tym w USA czy GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u soft99 NW ultra glaco z 85 na 60 i dhl za darmo. Czyli ze 100 na 60 - kupiłem sobie bo akurat potrzebuje wiec jak znalazł.

Również złożyłem zamówienie w soft99.pl. Mają promocję -30% i jeszcze darmową wysyłkę :) To jest prawdziwy Black Friday :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem dzisiaj x6 matuli... drobna obcierka o slupek na zagieciu drzwi tylnych... roczny samochod szpachla na zadrapaniu na krzywiznach 900 nm...bylo 100.. malowanie drzwi z 100nm na 400... nie mowiac juz o pelnym profesjonalizmu polerowaniu z narobienie swirli holsow i przetarciem lakieru... nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.