Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ale akcyza ma być tylko na sprowadzane auta. Dobrze pamiętam? Zacznie sie kupno krajowych aut i jak dla mnie bardzo dobrze.

Albo rzeźba starych by dalej czymś jeździć..jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z ekologią i bezpieczeństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marros sloiki wyjechaly np ja... reszta raczej przyjechala na manifestacje itp wiec dosc dziwne porownanie...

Zreszta podatki w innch miastach sa wyzsze niz w Waxe bp u mnie scieki kosztuja 2 x scieki warszawy... inmozesz wynajac zawsze garaz:-) wspolnota moze Wyznaczyc miejsca parkingowe jak juz tak Ci na tym swiecie zle ze nie ma miejsca... masz darmowe jak kazdy to czekasz na okazje... Sloiki takie zle o fuj inprwnie prace zabieraja prawdziwym Warszawiaka:-) pozdro z okazji dnia niepodleglosci:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś u mnie tych słoików co raz więcej przybywa, a najbardziej wkurzające jest, że taki jeden z drugim, przyjedzie w w niedzielę wieczorem zaparkuje byle gdzie i byle jak, a w poniedziałek z rana jak mieszkańcy pojadą do roboty, to sobie przestawiają auta po lepszych miejscach, a potem stoją miesiąc czasami dłużej, aż znów musza jechać po prowiant do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym, że jeśli ja zajmę to miejsce, to jeżdzę praktycznie codziennie i dzięki takiej rotacji ktoś inny może stanąc na tym miejscu, a tak to miejce jest na miesiąc zablokowane, bo taki sobie stanie i według niego jest git. Tak i takie ich zachowania, to jest jak ująłeś żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka niespodzianka spotkała mnie wczoraj pod uczelnią :(

c1b60314392d.jpg

 

Monitoring był na miejscu, pan z ochrony polecił mi również zgłosić sprawę na policję. Pytanie czy naprawdę warto się w to bawić czy lepiej to olać i przeboleć te parę rys. Znając życie policja nie pomoże w tak błahej sprawie, bo uszkodzenia nie są zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]ManiekRS[/ref], a co masz do stracenia. Wyciągnij od ochrony nagranie, zgłoś na policję, po to są. Zawsze parę stówek dostaniesz na malowanie.

Albo jeszcze inaczej...namierzasz gościa, podchodzisz i się grzecznie pytasz czy piszemy oświadczenie czy masz iść na policję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]ManiekRS[/ref], a co masz do stracenia. Wyciągnij od ochrony nagranie, zgłoś na policję, po to są. Zawsze parę stówek dostaniesz na malowanie.

Albo jeszcze inaczej...namierzasz gościa, podchodzisz i się grzecznie pytasz czy piszemy oświadczenie czy masz iść na policję ?

jedyny sposob to dogadac sie z ochroniarzami, zeby ci podali numery rejestracyjne. Policja nie bedzie sie bawila w ogladanie pewnie miernej jakosci nagrania i po miesiacu wysle ci pisemko o umorzeniu sprawy. A jak ty zglosisz konkretnego goscia na policje, to dostanie wezwanie z ogledzinami pojazdu i jak dobrze trafisz, to zaocznie dostanie mandat. Sprawdzone z 2 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.