Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

ayrsen, pewnie, że tak ;) U pani wszystko ok, ten FJ odjechał z miejsca wypadku o własnych siłach, tylko koło zmienili ;) Mnie trochę boli szyja i plecy,jutro do szpitala na kontrole.

 

zegarek, to już raczej nie przeze mnie, ja już się w to nie będe bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny i 20 minut - Tyle szpece w Norauto potrzebują na wymianę oleju w Vento. Co lepiej wizyta nie "z ulicy" tylko umówiona na konkretna godzinę. Nigdy więcej.

 

Ps. Uprzedzając ew. pytania. Sam nie wymieniłem bo nie mam dostępu do kanału a na gimnastyke zbyt leniwym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały dzień szorowanie auta na dzisiejszy grubszy zlot ponad 2 tyś. aut. Rano oczywiście deszcz :zly: . 3km przed miejscem docelowym na zegarach zaczęły sie pojawiać kontrolki :dontknow: i po chwili zgasł. Laweta przyjechała po 8h zgarneła worek pieniędzy. A ja wszystkie auta oglądałem jak przejeżdżały obok, siedząc i pilnując swojego bo dziwne osoby zaczęły się kręcić, wiec strach było zostawić. :wallbash: głaskaj chuchaj a i tak psikusa odjebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, mieszkam w NL a stało się w DE czyli mój pakiet by już nie zadziałał. Assistance z ADAC zaoferowali za 200km transportu 980e to grzecznie podziekowałem. Wiec zanim znalazłem wolnego laweciarza z NL to tyle trwało ale koszt 350e a nie 980.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, tak. Taki mały dodatek do ubezpieczenia. O pełnym Assistance przyznam szczerze, że zapomniałem zająć się tym.

dementor, , lakikwap, wczoraj ze zmęczenia nie napisałem, że zgasł i przeszedł w tryb awaryjny ale prąd jest. Tylko nie da rady odpalić. Dziś po 9 będę wiedział jaka przyczyna. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03,

Nie chodzi o te 3 dychy, ale sam fakt, że ktoś się nie bał i zaje.. tylko dlatego, żeby kogoś wkurzyć, bo chyba za czysty samochód był :D Znaczy u mnie w okolicy jest prawie szrot na szrocie i w zasadzie można kupić wszystko i to przeważnie za grosze. Raz kupowałem kompletne hamulce do tyłu do skody to nówki bębny plus zaciski, tłoczki itd. dałem 50zł i to oryginalne, gdzie w sklepie za zamienniki dałbym ilekroć tego i to za zamienniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.