Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chat, ostatnio na Orlenie po 5.07 tankowalem

 

Miałem zrobić zdjęcie dzisiaj ale zabiegany byłem i jakoś mi z głowy wyleciało. Lukoil obok mojej firmy PB98 4,97 (dla tych co uważają, że gospodarka upadnie jak nie będziemy tankować na Lukoilu to na Orlenie na przeciwko cena o 1gr wyższa)

 

 

 

U mnie na wsi:

 

98- 4.94

95- 4.69

ON- 4.69

 

Na każdej innej stacji w okolicy ceny o około 20-30gr wyższe :mrgreen:

 

Artus w Słupnie? Tankowałeś tam? Jak z jakością paliwa. Co latam do wwa to mają dużo taniej od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_

Może ci nikt tu nie powiedział, albo nie doczytałeś .....

Jednym woskiem możesz robić kilka samochodów...., nie musisz mieć wosku na swój samochód inny, dla klienta inny itd. możesz wszystko z jednego słoika jechać :P:lol:8-):song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_

Może ci nikt tu nie powiedział, albo nie doczytałeś .....

Jednym woskiem możesz robić kilka samochodów...., nie musisz mieć wosku na swój samochód inny, dla klienta inny itd. możesz wszystko z jednego słoika jechać :P:lol:8-):song::good:

 

Dodaj, że nie trzeba zużyć całego słoiczka na jedno woskowanie :kox:

 

Jak już widzę nowy post od _Makki_ w tym dziale to boję się otworzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś na maila wycenę za naprawę skrzyni automatycznej w Skodzie Superb. Sprzęgło hydrotinetyczne, olej, filtr robocizna. Razem 7195. Czemu mi to poprawiło humor? Bo nie mam takiej Skody, ktoś pomylił adresy email. A nie dalej jak dwa dni temu żona pytała czy chciałbym mieć automat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak zeby rozluznic atmosfere moich wrzutow :mrgreen:

 

wp20141102112551prohighres.jpg

 

Dla osob, ktore komentuja wartosc moich i innych zabawek, kazdy ma jakiegos bzika nie?

Hobby czy kolekcjonerstwo kosztuje, czy to sa znaczki czy woski. 8-)

 

Utopie sygnowane na zamowienie jada do PL specjalnym transportem asap. Wlasciciele moga sie ujawnic jak chca :kox:

 

Dzisiaj Black Friday wiec przy okazji troche wiecej szczegolow ostatniej paczuszki od SV.

 

Nowe pasty i Endurance takze specjalny transport do PL:

 

dsc02889.jpg

 

dsc02890.jpg

 

Nowe ciuchy dla mnie i mojego pomocnika:

 

dsc02891.jpg

 

dsc02892.jpg

 

dsc02893.jpg

 

dsc02894.jpg

 

dsc02895.jpg

 

Inne:

 

dsc02898.jpg

 

dsc02902.jpg

 

dsc02903.jpg

 

I moj wierny pomocnik w swojej jak to mowi "super cool" bluzie roboczej:

 

wp20141128142433800.jpg

 

PS: nie kojarzyc z filmem Blair Witch Project ;)

 

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak wyróżniać co od Putina a co od Merkel i tego unikać, to byś robił zakupy na rynku od chłopa, jadł tylko kartofle ( oczywiście nie niemieckie) i jeździł koniem, polskiej krwi. Bo mało polskiego u nas zostało.

 

A, no i oczywiście wodę na mycie gotujesz, bo nie będziesz z ruskiego gazu korzystał.

 

Wodę gotuję w elektrycznym, a gazu nie używam, nawet w zapalniczce.

 

Wot Gruby Dementator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes12, maszynowo leciałem.

 

manio49, powiem ci, że zeszło mi z 30-40 min na przygotowanie (położenie folii malarskiej i porządne oklejenie wszystkiego wokół szyby). Samo polerowanie nie popatrzyłem na godzinę, ale około 2,5-3h. I około 30 min potrzeba na umycie szyby i resztek tlenku jeśli gdzieś się dostał pod taśmę. Leciałem filcem o średnicy 80mm. Niektórzy pisali, że im schodziło 4-5h. Dla mnie efekt jest super. Teraz coś widać przez szybę. Jutro wleci Gyeon View i będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ to ja sie pytałem o wycenę także od razu odpowiadam ;) w żaden sposób nie pije do Ciebie, jedynie tak ogólnie napisałem bo marzy mi sie miec kiedyś podobny ilosciowo skład ;):good:

 

A pomocnice w bluzie zamiast od "tyłu" pokazałbyś od przodu ;):D

Oczywiście chodzi jedynie o bluze.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.