Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yasiek, tak - byliśmy na skałach w Ahuju. Wieczorem wrzucę zdjęcie tych skałek coby inni widzieli o co chodzi. Generalnie jak byliśmy tam to tego dnia tak wiało, że masakra. Od naszej strony (przeciwna strona wyspy) było spokojniej bo jednak te góry trochę zasłaniały Costę od tego najsilniejszego wiatru z kierunku północ-zachód.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy w miejscowości Costa Calma w obiekcie Monica Beach Hotel. On generalnie wchodzi w sieć hotelową Sunshine Beach Hotels, których jest tam pierdyliard. Bardzo mocną stroną hotelu jest na pewno żarcie w formie bufetu - bardzo dobre, dla każdego coś przyjemnego (nawet i vegetarianie mieli coś dla siebie), bardzo fajne położenie - tuż przy plaży. Jedynie te pokoje "bungalowy" były dość zmęczone ale my akurat trafiliśmy do części, która nie była jeszcze remontowana. Większość jest po remoncie i są bardzo ok. Aha - jeśli ktoś jedzie przez Itakę i w tym konkretnym hotelu oczekuje jakiejś bogatej animacji (my tego nie oczekiwaliśmy więc nam to wisiało) to od razu powiem - animacja praktycznie tam nie istnieje. Są od czasu do czasu niby jakieś konkursy ale jakieś to takie wymęczone i na siłę (mam porównanie bo jak spacerowaliśmy wzdłuż plaży to widzieliśmy jak powinna wyglądać praca animatorów na przykładzie innych hoteli).

Jak dla mnie najlepszą formą animacji była codzienna możliwość poharatania o 16:00 w siatkówkę plażową bo było tam boisko na plaży.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy w miejscowości Tarajalejo i hotelu R2 Design Bahia Playa.

1. Nie chcieliśmy imprezowego miasteczka, a tam dookoła fajne ścieżki do spacerowania z niezłymi widokami.

2. Hotel wybudowany w 2007r i już bardzo nowocześnie urządzony

3. 2 baseny w tym jeden z animacjami i drugi przy którym nikt Cię nie zaczepiał na gimnastykę wodną czy inne piłki siatkowe.

4. W recepcji czeszka z którą normalnie pogadasz po polsku (to jak nie znasz nazwiska)

5. Bardzo fajni barmani, z którymi tak się zaznajomiliśmy że razem jeździliśmy na imprezy do Jandii

6. Minusem jest czarny piasek na plaży w Tarajalejo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na weekendzie w Świętokrzyskim ( mam tam domek wypoczynkowy ;) ) i jadąc drogą, całe 25 km/h ukazał mi się piękny widok, mianowicie dziewczyna ( wiek może 19/20 lat ;) ) przed swoim domem pucowała auto i może nic w tym dziwnego, ale nakładała na swoją Polówke Natty'sa :D nie zastanawiając się zajechałem pod brawmę i zagadałem :D spytałem czy jest na forum KA ale niestety pierwszy raz o takim czymś usłyszała :|

 

W każdym bądź razie może się zarejestruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bizislawek, no właśnie nie :D ( właściwie to nie wiem czemu, nawet nie pomyślałem o tym, może dlatego, że mam dziewczynę )

 

ale dziewczyna sprawiała wrażenie jakby siedziała w tym temacie już hoho :D autko bardzo zadbane :D co prawda używała tam plaków, nie wypytywałem czy na deske rozdzielczą też :D ale wydawało mi się że psikała nim po zew. plastikach bo tak tłusto się świeciły :D ogólnie jestem pod wrażeniem, że płeć piękna zna woski pokroju Natty's :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, ja miałem jednodniową akcję jak pojechałem do hotelu 3 czy 4 gwiazdkowego. W 5'tkach nigdy nic takiego nie miało miejsca... ale ostrożności nigdy za wiele :)

 

PS. A nie brałes tego ichnego leku na biegaczkę?

 

Nie wiem jak w innych krajach arabskich, ale w Egipcie ten lek nazywa się Antinal. Bardzo pomaga. Bez niego tydzien chorowałem, po Antinalu max do czterech dni i mi przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.