Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zainteresowanie rodzinki Rupesem... Cora, lat 13 dorwala padziki, sortujac wedlug kolorow itp. Mf posortowane, mloda sie szybko uczy. Bedzie dobry pomocnik! 8-)

Moja pani, weszla i wyszla. Ale pozniej wrocila ze swoja Lare pytajac a ja to kiedy sobie :ad:

 

Malemu za to trzeba jeszcze wszystko z bliska pokazywac :-]

 

adasrupes.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie chłopaki, póki co praca i zaraz po niej do szpitala. Ale jest opcja że jutro już je wypiszą do domu, bo to by była 3 doba po porodzie, to wtedy pójdę na opiekę...

Ale z tego co widzę to jednak przywiązanie dziecka przez okres 9 miesięcy do mamy jest ogromne, bo jak zacznie płakać to moje głaskania na nic się zdają, a ręka mamy działa cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad, za mało gadałeś do brzuszka ;) Moja pierwsza córa się uspakajała jak do niej nawijałem, a druga się uspokaja jak kładę ją na klacie i mówię takim niskim głosem i zaczyna drgać krtań.

 

Różne są patenty - znajdziesz swój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, znam tą ulgę jak położyli asfalt na osiedlu mojej Lubej :-] bo już myślałem, że nasz związek nie wytrzyma tej próby... te wiecznie brudne opony, ten wszędobylski kurz...

 

Aż się pośmiałem trochę...hehe

I jeszcze powinna telefon mieć w tej samej sieci ! :P Kto oglądal "Chłopacy do wzięcia" to wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ! Ale już nie chciałem daleko od tematu odbiegać :D

Ale to naprawdę jest problem bo zamiast zająć się dziewczyną to siedzisz wkurzony, że auto się za..syfilo i czekasz na powrót żeby umyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.