Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko mam nieodparte wrażenie, że tylne błotniki różnią się odcieniem względem drzwi. I to po OBU stronach. Pytanie: kwestia zdjęć, czy jakiejś naprawy lakierniczej...?

Co oczywiście nie przeczy temu, że mechanicznie ta Honda może być rzeczywiście bardzo zadbana a sama naprawa lakiernicza (o ile była) mogła być czysto kosmetyczna i nie wpłynie na użytkowanie auta.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko w tym Audi potencjał zaczyna się tam gdzie powoli kończy się w tym Seju. Do tego komfort podróżowania ...

No ale przecież cinqecento to miejskie wozidło, i jak widać radzi sobie dobrze w mieście, rusza z pod świateł nie tamując ruchu, nie jest zawalidrogą. Komfort jak na miejskie autko przyzwoity :)

jak to się mówi :) głópota nie boli :)

Każdy dłubie w tym co ma. Można kupić fabrycznie szybkie auto, a można pobawić się z czymś ignorowanym na drogach. I nie zawsze to zależy od stanu portfela, lubię takie łamanie stereotypów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem grzebanie w czymś pokroju Polo, Astry i wyżej to grzebanie w Cienkim to nie ma nic racjonalnego w sobie. Każdy grzebie w czym chce itd, itp.

Moc podniósł, zawias może zrobił, hamulce może też ale dalej to zostanie puszką która jak walnie przy prędkości 100km/h w cokolwiek to nic z tego nie zostanie, a co dopiero przy prędkościach rzędu 200km/h bo przypuszczam, że tyle ten egzemplarz mógłby iść. Śmierć w oczach, ja nie popieram. Jednak jak już modzić to ciut większe i bezpieczniejsze auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.