Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piękny :) Niech rośnie zdrowo i szczęśliwie ;)

 

Zdrówka i pociechy z Maleństwa dla Rodziców ;) !!

 

Gratuluję _Makki_ :D

 

_Makki_, gratulacje, niech rośnie zdrowo :good:

 

_Makki_, gratulacje!!! Najgorsze jest oczekiwanie :)

 

Ja rówież gratuluję....

 

_Makki_, gratuluje !

 

Dzieki bardzo! :good:

Mlody przyszedl na swiat 3,5tyg wczesniej ;)

Przez 10 dni mial dosyc wysoka zoltaczke, malo jadl, duzo spal i wogole jakis taki slaby byl. Kolo sie zamykalo, wiec trzeba bylo dokarmiac na maksa z odciaganego mleka i bytli. 24h lezal pod lampami i troche to pomoglo. Waga porodowa wrocila dopiero po 10 dniach teraz juz jest coraz lepiej :)

W poniedzialek konczy mi sie 2 tyg porodowego zwolnienia ale chyba wezme wiecej bo czas bardzo szybko minal.

 

Makki gratulacje, wybrałeś imię najlepsze z możliwych :D

No ba :D

Na porodowce byla polska polozna i pytala czy to po Mickiewiczu. A my razem z kobita ze nie, po Malyszu! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a wczoraj... Zaczęło się od nocnej trasy w deszczu po której samochód wyglądał tragicznie, do tego rano wyjazd do lekarza z samego rana, gdzie jechałem 2km szutrowka. Po tym wszystkim na samochodzie było już gruuuuubo piachu. Pojechałem z powrotem jeszcze do marketu, a po przyjściu na tylnej klapie widze wielki napis Umyj mnie!!! Hahaha prawie tam padlem... Po przyjeździe do domu poleciał komplet z woskiem jak więzienia na torcie :-) w środku miałem idealny porzadek :song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ Toż to hangar nie dziupla a sposób na mycie podłogi niezły tylko żeby fugi niepowyżerało :)

 

Fuga jaki i plytki sa z serii hardocore ;) Testowalem przejazd po nich ciagnikiem na ziomowych oponach z kolcami i lancuchami. Dalej zyja :-]

 

_Makki_, :good: stosuje podobny mix- leży 20 min a potem mop w dłoń :)

 

Mnie sie nie chce machac mopem wiec mocna chemia na 10min a pozniej 160bar i wiekszosc schodzi bez szorowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.