Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Adamek :song: ulalal :D świetne czasy ! Gratulacje :) Możesz coś napisać o samochodzie ?:)

 

Ogólnie to Passat R36 po sofcie ABT - 333KM 390NM.

Kiedyś mierzyłem go G-tech'em i wychodziło 4.7 - 4.8 - Powtarzalne 0-100 km/h

 

Co do Racing Testera - Pomiar bez LC jest 99% dobry.

Natomiast pomiar z LC raczej mało realny. Ewidentnie program się gubi przy starcie.

Co nie znaczy, że dobrze to nie wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzepanie przez policję :mrgreen: Jechałem ze sporej górki i w terenie zabudowanym miałem jakieś 70, ale zdążyłem wyhamować, ale zapomniałem o światłach i jak zobaczyłem coś odblaskowego ze suszarą włączyłem. Sprawdził dokumenty i powiedział żebym pamiętał o światłach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant 1: Dam mu 2 stówki, będzie pamiętał...

Policjant 2: Weź Stasiek, puść chłopaka, zobacz, renówką w dizlu jeździ.... i tak zaraz pewnie jakiś check załapie na desce... Skubniemy Niemca albo Japończyka i sie odrobi...

 

:mrgreen:

 

hahaha , dobre :D

ja tez dzis prawie nie dostałem wlepki :/ ale się udało że nie zatrzymali :D "też świateł zapomniałem właczyć "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobiłem zdjęcia :/ ale facet szorował maską swojego Yarisa płynem do mycia okien oraz twardą częścią gąbki do mycia naczyń :wallbash: co za ludzie :kox:

Chciałem jego uświadomić ale ten jego uśmiech przy znikaniu kolejnego ptasiego g... bezcenny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rocznym poslizgu związanym z perypetiami typu utrata pracy w szkole po 5 latach, założenie firmy i rozkręcaniem jej, dwoma stanami przed zawałowymi itp.:P pare minut temu druknąłem już gotową i poprawioną prace magisterską a jutro sie bronie..hehe :D

generalnie jestem meeega szczesliwybo wczoraj ok 9 rano babka zadzwoniła z dziekanatu do mnie jak akurat lokal otwierałem że w ta sobote jest ostatni termin żebym sie obronił a potem musiałbym rok powtarzać(zakończyłem studia ze średnią 4,7 to troche szkoda:P ).

Od razu zapytałem czy mozna złożyć prace w dzień obrony :D i mówi że niby tak :D

To szybka decyzja - zamknąłem z powrotem lokal i od wczoraj od 9.30 przy kompie do 12 dzisiaj( razem z nocką) i praca gotowa :D dziś u promotora od 16 do 20 powrót na chatę i praca już poprawiona i gotowa a jutro obrona.. :D

Kurde dawno nie cieszyłem sie tak :)

Obrona 15:15 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobiłem zdjęcia :/ ale facet szorował maską swojego Yarisa płynem do mycia okien oraz twardą częścią gąbki do mycia naczyń :wallbash: co za ludzie :kox:

Chciałem jego uświadomić ale ten jego uśmiech przy znikaniu kolejnego ptasiego g... bezcenny :D

Dziś sąsiad też w ciekawy sposób mył swoje auto. Generalnie auto myte deszczem przez ostatnie kilka miesięcy, a dziś w ruch poszła szczotka, wyglądająca jak do odśnieżania oraz jakaś mała myjka ciśnieniowa. Większość piachu chyba poszła w szczotkę i takim przyrządem zostało wyszorowane auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naśmiewanie, się z ludzi jak myją swoje auta, to już naprawdę zrobiło się tak nudne, że nawet szkoda to czytać.

 

Co drugi post, sąsiad mył auto tak, sąsiadł mył auto siak. Do cholery, każdy robi jak uważa i to jego prywatna sprawa.

 

Jeden będzie latał z dwoma wiadrami itp, a drugi nie będzie przywiązywał w ogóle do tego wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć tylko tego podejścia. Bo co was do cholery obchodzi co robi sąsiad, sąsiadka. Ich mienie, ich podwórko itp, to mają prawo robić co się podoba. A tu na forum, jakieś dziwne podejście do czyjegoś aut. Normalnie jak te plotkary, co? jak?

kiedy? o której? itp.

 

Jak będzie ktoś sobie mył auto druciakiem, to ok, jego auto, jak mu tak pasuje prosze bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaffel123, nie nakręcaj się już, bo będzie trzeba Twoje posty przenieść do tematu "co nas wkurzyło" ;)

 

Twoje przesłanie jest jasne. Różne poczucia humoru mają różne osoby: jednych śmieszy mycie druciakiem, a sąsiada ucieszyło, że ma czyste auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORDI pełen szacun za oganięcie pracy w 14h i obrony na 5 :)

Ja bronie się w poniedziałek w samo południe a pracę tworzyłem od początku maja do początku czerwca, jestem pełen podziwu ogarnięcia tego w 14h, jestem w stanie wyobrazić sobie napisanie magisterki w 2 tygodnie ale 14h to jakiś kosmos. Ile objętościowo Ci to zajęło? Jaki kierunek i uczelnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki tak szczerze sam nie moge uwierzyć że udało mi sie to ogarnąć.. :)

z tym że nie w 14 h a w ok 28h . ;)

Zacząłem w czwartek ok 9 a skończyłem w piątek po 12 :)

dwie kawy i nocka przeleciała :)

 

Objętościowo miała 91 ston promotor mi troche wykreślił i skrócił na 86.

Kierunek mgr w-f. Temat fakt faktem nie był dla mnie problemem gdyż dotyczył czasu wolnego młodziezy gimnazjalnej. Badania już wcześniej przeprowadziłem w szkole gdzie uczyłem (tzn ankiety)

 

To teraz ja trzymam za Was kciuki ;)

Ale prawda jest taka ze jak sie pisało prace to obrona to juz pic na wode ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, akurat takie forum,jakby się nazywało "szorowanie maszyn rolniczych" to by to nikogo nie śmieszyło że gość "poleruje lakier druciakiem".Wiadomo że jedni nie myją w ogóle i czekają na deszcz a inni myją baaardzo często zgodnie ze sztuką jak użytkownicy tego forum , a od czasu do czasu trochę śmiechu nikomu nie zaszkodzi-wyluzuj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś poprawiło humor spędzenie pół dnia na wystawie popsutych samochodów - Raceism Opole 2015. Moim zdaniem najlepsze były dwie Felicje biały hatchback i czarne kombi (jak by ktoś miał jej foty to podeślijcie)

 

właśnie ta:

owWSQF7.jpg?1

 

I troszkę innych:

YuoldBc.jpg?1

icFm2YB.jpg?1

PLuzts6.jpg?1

BWNsGwv.jpg?1

GZZzqaT.jpg?1

dqpQWih.jpg?1

g5ubrKR.jpg?1

zfpBbe6.jpg?1

b1W7O2Y.jpg?1

wbqiGQK.jpg?1

Xin0Zjn.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.