Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zajeżdżam wczoraj na bezdotyk,bo jechałem kawałek po szutrze,na aucie tygodniowy Titanium,no to co 2zł w automat i lecimy ostatnim programem. Krople oczywiście piękne,cały kurz zszedł,a koleś stojący za mną w kolejce drze się przez szybkę,którym programem myłem,powiedziałem ostatnim, pewnie trochę zdziwiony był,że u niego tak nie działał :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeżdżam wczoraj na bezdotyk,bo jechałem kawałek po szutrze,na aucie tygodniowy Titanium,no to co 2zł w automat i lecimy ostatnim programem. Krople oczywiście piękne,cały kurz zszedł,a koleś stojący za mną w kolejce drze się przez szybkę,którym programem myłem,powiedziałem ostatnim, pewnie trochę zdziwiony był,że u niego tak nie działał :dontknow:

Hahaha :) Ja tam wole wydać trochę grosza na wosk i mieć ułatwione mycie :D Dodatkowo dzięki okrąglutkim kroplom mam humor na cały dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eidos71 ;)

 

Dzięki za link. Dwa zabrane :D Teraz tylko umyć, machnąć firmowe naklejki i można wystawiać z pokrywkami na giełdzie w okazyjnej cenie 40 PLN,- za sztukę :D

Wiadra przyszły, brudne są, ale łatwo schodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś już ten zestaw klocki + tarcze? Bo z tego co wiem, to twarde klocki do nacinanych, to niezbyt ciekawe połączenie.

 

tarcze tak, tych klocków jeszcze nie. Kolega ma w aucie zestaw ATE Power Disc i ceramiczne klocki i jest ok. Założę jutro jak się uda i zobaczymy co z tego wyjdzie. Najwyżej się wymieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.