Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

mój przyjaciel sprzedaje samochód, z racji tego, że ma specyficzny charakter pracy, podał mój numer w ogłoszeniu, znam auto od początku, wiec bez problemu :)

 

społeczeństwo coraz bardziej świadome wartości pieniądza, 13 letnie auto ma być jak nowe z salonu za 1/10 ceny, a jak już coś pomalowane ze względu np. o przycierkę o słupek, o czym informuję i wyrażam chęć wysłania zdjeć potwierdzających, to 9/10 dzwoniących, twierdzi, że malowanego nie chce, choć to tylko dwa elementy :)

 

10/10 tu skuteczność 100%, cena ostateczna przez telefon inaczej nie przyjeżdżam :)

 

pomijam kwestie smsowiczów o takich treściach:

 

- aktualne,

- biore za xxx zł,

- ile to pali

- drogo

 

że się ludziom chce :)

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

http://wyborcza.biz/biznes/1,147754,199 ... BoxBizLink

 

Motta nowego rządu nie będę cytował ale:

- 200KM

- skórzana tapicerka

- wentylowane siedzenia

- automatyczna skrzynia biegów

- kamera cofania

- system rozpoznawania znaków drogowych

I bez tego URZĘDNIK Centralny Ośrodek Informatyki (cokolwiek to jest) nie może się obyć? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, weglus, to nie dla zwykłego urzędnika czy informatyka, tylko szefa lub zastępcy szefa COI, podmiotu do niedawna w pewnym sensie niezależnego od MSWiA czy MCyfr., na którym dobra zmiana chce położyć rękę, bo to kura od złotych jajek, no i syne-kura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.biz/biznes/1,147754,19999897,tania-jazda-pis-skory-i-wentylacja-foteli.html#BoxBizLink

 

Motta nowego rządu nie będę cytował ale:

- 200KM

- skórzana tapicerka

- wentylowane siedzenia

- automatyczna skrzynia biegów

- kamera cofania

- system rozpoznawania znaków drogowych

I bez tego URZĘDNIK Centralny Ośrodek Informatyki (cokolwiek to jest) nie może się obyć? :shock:

"zwykły" przetarg ułożony pod konkretną markę (zaprzyjaźnionego dealera). Chcą jeździć superbem,to będą jeździć. Podobno Mondeo tu jeszcze pasuje, pewnie błąd w sztuce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zwykły" przetarg ułożony pod konkretną markę (zaprzyjaźnionego dealera). Chcą jeździć superbem,to będą jeździć. Podobno Mondeo tu jeszcze pasuje, pewnie błąd w sztuce;)

 

Nie. Przerabiałem to u siebie. Przeczytałem specyfikację i wiedziałem o jaką markę i model chodzi. Jest kilka spełniających warunki? Trudno, Skoda wygra ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.