Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję osobie, która prowadziła to auto (zakładając, że była to jazda testowa i podpisywało się kwity przed wydaniem kluczyków)w momencie wypadku ponieważ zapewne ubezpieczyciel za tak rażące nieprzestrzeganie przepisów nie będzie chciał wypłacić odszkodowania z AC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym sie cieszył jakby drajwer musiał pokryć koszty remontu samochodu, tego szynowozu i ew ludzi którzy się źle poczuli po uderzeniu, biorąc korektę na to, że by już samochodu nie zobaczył.

 

 

Ciekawi mnie tylko, czy potencjalny kupiec może się pobawić w bogusia za przyzwoleniem, aby tylko ten samochód kupił..

 

www.youtube.com/watch?v=2Qa9YDgtcaM

 

:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko, czy potencjalny kupiec może się pobawić w bogusia za przyzwoleniem, aby tylko ten samochód kupił..

 

Miałem okazję z kolegą testować Golfa R i prędkość z ograniczeń x2 nie powodowała wzburzenia u osoby z salonu (przekraczanie prędkości nie dotyczyło obszaru zabudowanego). Takie auto chce się sprawdzić przy wyższych prędkościach. Z drugiej strony jest to skrajnie nieodpowiedzialne.

Jeśli chodzi o bohatera nagrania, to on przegiął totalnie. Ale jakby nie hamował to by zdążył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję osobie, która prowadziła to auto (

 

Gościu ładuje się na czerwonym świetle na skrzyżowanie a ty mu współczujesz. Mam nadzieje że se jeszcze wszystkie zęby wybił.

Współczucie jest ludzkim odruchem wyższym, może dotyczyć różnych spraw, np. braku IQ niezbędnego do ogarnięcia kuwety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje mu (co nie znaczy, że akceptuję tego co zrobił) dlatego, że przez to wydarzenie najprawdopodobniej będzie spłacał ponad 500 tys zł. za ten samochód za który ubezpieczyciel najprawdopodobniej nie odda pieniedzy z AC.

 

Pewnie sam jesteś chodzącym świętym, który nigdy nie złamał z premedytacją żadnego przepisu, nigdy za lat młodzieńczych nie ukradłeś ze sklpeu żadnego lizaka ani gumy do żucia jak sprzedawczyni nie patrzyła, zapewne terminowo płacisz wszystkie rachunki łącznie z abonamentem za radio i telewizor, zapewne, jak większość społeczeństwa chodzisz do kościoła, masz wszystkie sakramenty (które przyjąłeś świadomie z własnej woli albo z woli rodziców) i tak współczujesz bliźniemu? :mrgreen:

 

To co zrobiła osoba, która kierowała tym samochodem to kompletna beznadzieja ale tak gówniane sytuacje mogą zniszczyć człowiekowi całe życie - dlatego mu współczuję. Więcej empatii życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja ani trochę mu nie współczuję z prostego powodu... Skoro nie widział tramwaju, to co dopiero mówić o przejściu dla pieszych przed światłami... Na całe szczęście nikogo tam nie było.

Jak to się mówi, za głupotę trzeba płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.