Skocz do zawartości

pomocy nowy chevrolet spark bierze płyn chłodniczy


Rekomendowane odpowiedzi

Mowicie ze nie dolewacie plynu.

Ja w 20+ autach flotowych, regularnie dolewam 0,3-0,5l co 15kkm.

PB i ON, jeden krzak, wszystkie turbo, najstarszy ma 4 lata.

Poza tym, nic sie nie dzieje.

No ale 25k to nie 100-150kkm jak u mnie.

 

Co ciekawe, w moim prywatnym 14 letnim kopciu nie dolewam nawet grama przy przebiegu 250kkm.

WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym co jakiś czas muszę uzupełnić poziom płynu chłodniczego. każde innej marki

Swojego parcha mam 5 lat - po zakupie zmieniłem płyn i przez 5 lat żadna dolewka nie była mu potrzebna.

 

No - kilka dni temu zmieniałem czujnik temperatury to pół litra poszło w glebę - wtedy faktycznie dolałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 letnie TDI i również od 47 tysięcy km (2,5 roku) nie dolałem nawet kropli. A przebieg circa 470 kkm :evil:

I weź tu zmień stare auto na nowe - płyn chłodniczy trza dolewać, olej tak samo. Z czego oni je robią :dontknow:

Teraz w nowych autach trzeba wozić karnistry z płynami eksploatacyjnymi jak 30 lat temu w syrence/ żuku :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

dolewanie płynu nie jest raczej normalne,sam mam nowego chevroleta tyle że aveo i żadnego płynu nie dolewam fakt przebieg dopiero 6kkm alu u kolegi wyżej to problemy były od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź tu zmień stare auto na nowe - płyn chłodniczy trza dolewać, olej tak samo. Z czego oni je robią

 

x2!

 

 

Ładują np. do paska silniki wysilone 1,2 z turbo zamiast dać normalne ,zwykłe i nawet mniej palące 2L ...

 

Teraz to nawet czasem nie warto samemu maski otwierać , bo i po co jak nawet wymienić żarówki nie jesteśmy w stanie bez "przyrządu nr 123456" który jest tylko w ASO :shock: Pozostaje nam tylko pucować takie autka ...tzn. wam , bo moje są prawie pełnoletnie , a jedno to nawet jest starsze niż niektórzy userzy KA :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.